Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: farurile clipesc dupa relanti
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
dorinescu
excl.gif farurile inclusiv toate luminitele din bord clipocesc dupa cum merge relanti-ul {dacia 1310 1997 }care poate fi problema???

Problemele ti se explica pe forum nu pe email; ai vreun contact care face masa pe undeva?
parpanel

si eu am avut aceeasi problema, dar dupa ce am schimbat instalatia electrica am scapat. intre timp am pus si releu electronic.
Hormonelul
Si au am avut aceasta pb la batranica. Ce-i drept si acul indicator al consumului de curent imi statea la limita inferioara rosie. Am fost la un mester si mi-a desfacut releul si l-a reglat. Acum indicatorul sta pe verde si nu mai am pb de consum, mesterul mi-a spus ca "mergeam doar pe baterie". Indicat este sa-ti masoare si consumul de curent pt ca si aceste reglaje se fac intre anumiti parametrii (e un topic pe aici).
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.