Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Interior Piele Original Twingo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alin 75
Vand interior original complet din piele ( fara scaune ) in stare perfecta pentru un Twingo.Pret 500 ron .Tel 0728863438
alin 75
Mai am am si pe negru smile.gif
alin 75
up
alin 75
up
tunderbird
QUOTE(alin 75 @ 10 Oct 2013, 10:06)
Vand interior original complet din  piele ( fara scaune ) in stare perfecta pentru un Twingo.Pret 500 ron .Tel 0728863438
*



In afara de scaune si bancheta spate, unde se mai afla piele la un interior de Twingo1ph1?

Ca la ph2, iti spun eu: fete usi, volan, maciulie si burduf schimbator de viteze.
alin 75
Pe tetiere biggrin.gif .....era foarte clar anuntu si pozele...... mai astept commenturi,macar nu mai trebuie eu sa dau up smile.gif
argon
Nu prea e clar ca nici eu nu am inteles, ce vinzi de fapt? doar pielea de pe scaune?
dacia_gpg
Vinde interiorul, care este de la un model pa piele.Asa inteleg eu!Sau poate chelea de pe s..la!
tunderbird
QUOTE(alin 75 @ 16 Oct 2013, 12:44)
Pe tetiere  biggrin.gif .....era foarte clar anuntu si pozele...... mai astept commenturi,macar nu mai trebuie eu sa dau up  smile.gif
*



Tetierele sunt implicit parti componente ale scaunelor.

Sa intelegem ca vinzi doar tetierele scaunelor si bancheta spate completa (sezut+spatar)? Asta ar contrazice primul post " ...interior original complet din piele...".
Sau vinzi numai tot ceea ce este invelis din piele in masina?
alin 75
sus
sorin1983
poti sa scrii exact ce componente din acel interior vinzi? ca exprimarea "vand masina fara caroserie" nu da de inteles.
scaunele le vinzi? sunt impreuna?
alin 75
Am specificat : fara scaune ! ... tot ce se vede in poze,iar in poze nu se vede piele pe nici o alta componenta a masinii decat pe scaunele fata si banchetele spate....ciudat cum se face ca cei interesati inteleg ce vand intotdeauna si ma contacteaza direct pe PM ...... mad.gif in fine.....DOAR PIELEA CE IMBRACA SCAUNELE FATA SI BANCHETELE !!!!
tunderbird
Si cu tetierele cum ramane? Sunt sau nu la vanzare? Cu totul sau doar pielea de pe ele?
alin 75
Ce ma bucura commentu-uri din astea puierile smile.gif ma gandeam ca e un site serios....oricum pe mine ma ajuta,macar nu mai dau eu up..... nu stiu de ce comenteaza unii aiurea daca tot nu cumpara....
razvan1985
QUOTE(alin 75 @ 18 Oct 2013, 19:08)
Ce ma bucura commentu-uri din astea puierile  smile.gif  ma gandeam ca e un site serios....oricum pe mine ma ajuta,macar nu mai dau eu up..... nu stiu de ce comenteaza unii aiurea daca tot nu cumpara....
*


puerile,le consideri tu(comentariile),dar nu specifici clar de la inceput ce anume vinzi,pentru ca un interior complet de masina,fara scaune,nu mai e"de fapt"complet,"vanzaretzule"... wink.gif
alin 75
S-a mai adaugat un comentator pe lista ...... laugh.gif
tunderbird
Pana urma dai tetierele sau nu? Sau doar pielea de pe ele? smile.gif
alin 75
up
alin 75
sus
ferrarifan69
Sunt nou pe forum și nu pot trimite pm. pentru userul alin 75 dacă mai are acest cauciuc michelin energy mxv3a 205/60/15 să dea un semn.


Acesta e postul.
http://www.reno.ro/-t235867.html
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
450 ron
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.