Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese sh
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4
iDoctor
montez pe megane 2 esp , oglinzi electrice , incalzire suplimentara (heater) , pilot automat , macarale spate , alarme auto si casa , supraveghere video , se lucreaza si cu materialul clientului , module inchidere oglinzi rabatabile la comanda telecomenzii.
0720849080 .
cstrifu
cat costa un modul de rabatere automata a oglinzilor la inchiderea din telecomanda aauto?
iDoctor
100 lei .
cstrifu
buna seara

telefonul pe care l ati afisat este bun ? va intreb deoarece incerc de azi dimineata sa va sun si intra cutia vocala .

merci
iDoctor
acum da , cartela defecta.
cstrifu
v am sunat din nou astazi de cateva ori... si tot casuta intra
iDoctor
sus cu anuntul . edit : macara stanga fata megane 2 , originala 300 lei . bord laguna 2 cu 2 dispayuri si magazie bord 6 cd de facelift 250 lei .
cstrifu
acum fara suparare

ridicati postul iar pe telefon zice gagica: a ti apelat cutia vocala.....
si asta de trei zile .

io nu mai inteleg
iDoctor
am rezolvat cu telefonul , functioneaza .
pustiull
esti din bucuresti?
iDoctor
da
&feature=youtu.be

18 Oct 2013, 18:37:
vand ceasuri megane 2 GT , benzina , plug & play , 300 euro .
[attachmentid=1627913190] [attachmentid=1627913191] [attachmentid=1627913192]
pustiull
se poate pune modul si pe masina mea?
are oglinzi electrice fara rabatare
iDoctor
nu , iti trebuie cele cu rabatare , .avem pe stock .
midoo
Si cat ar costa o oglinda rabatabila pe stanga ?
durandorin
salut am si eu un megane 2.2 manager si nu are pilot automat si nici firele nu sunt trase.asa ca as dori sa imi montez si eu...cat ar costa manopera cu toate piesele necesare?multumesc mult
ionutzxxx
la semnalizare se poate face ceva in genu one toch? sa clipeasca de 3 ori daca apesi scurt semnalizarea?pt megane 2 2007.ms
iDoctor
nu , vezi ca este unu pe tocmai.ro care vinde asa ceva , 40 lei .

20 Oct 2013, 07:16:
durandorin : se poate dar trebuie sa vorbim mai multe detalii pe privat sau telefon .
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
valabil .
iDoctor
up.
iDoctor
up
iDoctor
bloc lumini megane 2 avand comanda pilot , stare nou , 450 lei .
iDoctor
valabil
iDoctor
display pentru navigatie monocrom cu mufa verde , 200 lei .
iDoctor
up
horia75
o adresa de mail se poate?
iDoctor
valabil .
iDoctor
up
audiofilu'
Mai clona lui hitachi, ai primit pana la urma buton reglare oglinzi pentru Laguna, unul care sa nu fie defect? Mi-ai trimis buton defect si ai zis ca iti repari greseala dar...
iDoctor
domnu ai gresit adrisantul , mai incearca tongue.gif
iDoctor
valabil
iDoctor
set proiectoare valeo , noi noi noute , 150 lei .
Diac
Din ce oras esti?
iDoctor
bucuresti
meceveu
comanda oglinzi(joystickul) este cu iluminare la aprinderea pozitiilor? daca da la ce pret?
iDoctor
nu am buton , insa am oglinzi electrice cu rabatare , 300 lei bucata ,
iDoctor
up .
iDoctor
up
durandorin
salutare
te-as ruga daca ma poti ajuta si pe mine cu o piesa minora dar de importanta.mufa care intra in pompa de benzina sa topit si nu imi mai face contact.asa ca daca ai cumpar si eu o mufa cu 4 fire(firele sa aiba macar 2 3 cm) ca sa o pot inlocui pe cea veche.mentionez ca am un megane 2.2 1.6 16v.multumesc mult.stima
iDoctor
nu am .
edit : mp 3 megane 2 fata bej , 250 lei .
iDoctor
up
iDoctor
centrala abs/asp , conducte , instalatie senzor acceleratie transversal pentru megane 2 , 150 euro . se poate face si montaj .
iDoctor
up .
se pot comasa cele doua postari , nu stiu cum .
iDoctor
up
iDoctor
up
octavian.gagu
Gasesc 2 amortizoare haion megane 2 hatchback fabricatie 2005?
daca da...la ce pret? Multumesc
iDoctor
nu am .
iDoctor
ceasuri bord face lift diesel expresion (70 000 km ) 150 lei , airbag facelift cu decupaj pilot 500 lei .
iDoctor
display pentru navi monocrom 2 modele ,(faza 1 si face lift ) cel de faza 1 merge si pe laguna 2 , pret 200 lei meg 2.1 , 400 lei meg 2.2 . [attachmentid=1627920883] [attachmentid=1627920884] [attachmentid=1627920885] [attachmentid=1627920886] [attachmentid=1627920887] [attachmentid=1627920888]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.