Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Riscuri asumate pe forum ...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
#Dino
Eu am primit in seara asta prima amenintare online cu judecata. Cu mine o fi cum o fi, dar ce ne facem cu forumul, ca si el va fi dat in judecata....????

Totul incepe pe la postul #40
http://www.daciaclub.ro/-VAND-MEGANE-2-Hat...ml#entry3919099
cdadan
Stai relax.
#Dino
Omul e PENAL, eu ce sa mai cred radmasa.gif
sorin1983
vezi sa nu sara matusa
kum
user posted image
Alydor
Asta nu e cu maidanezii??


Suma respectelor, Alydor
#Dino
Bai nu faceti caterinca va rog eu radmasa.gif

Omul chiar s-a ofuscat si e posibil sa dea Forumul in judecata.

Ce o sa va faceti atunci?!
corbex
Deschidem un topic nou.
#Dino
CRONOLOGIE

Mesaj de la el
QUOTE
Sper ca termini cu tampeniile . Si ca sa ma asigur ca nu ma mai deranjezi :
1 Nu o sa iti vand masina niciodata pentru ca tu nu esti interesat.
2 Nu o sa iti mai raspund la comenturi .
3 Stii ca se poate da in judecata forumul si persoana ta daca continui sa hartuiesti si sa imi distrugi imaginea de vanzator. Ca si informatie Avocata Paula Iacob este matusa mea, deci gandestete bine daca mai doresti sa continui.
Eu nu sunt samsar, vand o masina in care am investit cat am putut bani si pasiune.
O seara placuta .


Raspunsul meu
QUOTE
Continua te rog, momentan ai apelat la amentintare si constrangere, AMBELE online.

Tot ce scrii ramane pe server, deci simte-te liber sa fii bazat din moment ce matusa ta e avocat.

KF

Raspuns de la om

QUOTE
Din cate vad eu incepe sa te cam deranjeze. Cam asta faci tu si nu iti place. Inainte sa tot insisti la ceva ce nu te intereseaza mai gandestete daca ai fi tu in locul celui ce vinde si ti-ar face asa ceva cineva cum te-ai simti ? Ti-ai pus intrebarea asta . Si spre informatia ta ce se stocheaza pe servar sunt dovezi de ex ca tu ii hartuiesti pe useri cu toate ca nu esti intersat de cumpararea unei masini . Si tu ai vandut un logan dar nu ti-a facut nimeni asa ceva . Cine iti da tie dreptul sa iti bati joc de anuntul meu cand tu se vede clar ca nu esti interesat .
kum
QUOTE(Alydor @ 18 Oct 2013, 00:02)
Asta nu e cu maidanezii??
Suma respectelor, Alydor
*


Yeap
user posted image
paul_p
"3 Stii ca se poate da in judecata forumul si persoana ta daca continui sa hartuiesti si sa imi distrugi imaginea de vanzator. Ca si informatie Avocata Paula Iacob este matusa mea, deci gandestete bine daca mai doresti sa continui."

Auzi, hartuire si imagine de vanzator! Trebuie sa fii tare slab de minte ca sa aduci asemenea argumente intr-o discutie pe un forum, fie ea si pe PM.
Markos
Matusa si-a facut analizele, e bine sanatoasa sleep.gif
ady77
# Radu Beligan 21-10-2013 10:40
154 de ani are puștoaica?
Alydor
ce ma? blink.gif


Suma respectelor, Alydor
Markos
Era un comentariu glumet la articolul glumet, stai relaxat.
bion
Un meganar vinde un loganr zice ca ar cumpara. Discutia ajunge la nivel de renouisti in Obor. Arbitrajul pentru onoarea nereparata se face in instanta cu tante Rosa Ginossar de Dambovita "privighetoarea" baroului. tongue.gif
maho
QUOTE(bion @ 21 Oct 2013, 20:42)
"privighetoarea" baroului.  tongue.gif

Si fondatoare, probabil.
dacis
QUOTE(maho @ 21 Oct 2013, 21:15)
Si fondatoare, probabil
*

Nee. Stabunica aluia de i-a venit idea. Pana la fondatori au mai trecut cateva generatii!... rolleyes.gif
#Dino
Bai ce ma fac daca ma da in judecata?

Pentru cei care nu s-au "prins", am postat aici ca sa vedeti ce ii bubuie mintea pe unii si cat de "seriosi" pot fi oamenii.

Masina "impecabila" cu 5 proprietari in acte, cine stie cati or mai fi avut-o fara sa o inmatriculeze... Sa nu mai amintesc de probleme grave la motor despre care nu s-a sinchisit sa aminteasca.

Sehas ca nou
maho
Eu zic sa salvezi urgent toate probele astea, sa le ai in instanta. Baga pe cd, urgent.
Markos
QUOTE(kissfm @ 22 Oct 2013, 12:40)
Pentru cei care nu s-au "prins", am postat aici ca sa vedeti ce ii bubuie mintea pe unii si cat de "seriosi" pot fi oamenii.
*


Ne crezi idioti? nedumerire.gif
bion
Io am facut o singura dat test de teligenta si am ajuns la levelul idiot( a sunat de iesire si io am plecat ca aveam fotbal). Asa ka pot sa intreb daca in topic e vorba de o masina sa de achizitie de nevasta noua proaspat divortata"impecabila cu 5 proprietari in acte, cine stie cati or mai fi avut-o fara sa o inmatriculeze... ". unsure.gif wacko.gif wacko.gif rolleyes.gif
dan22y
QUOTE(Markos @ 22 Oct 2013, 12:51)
Ne crezi idioti? nedumerire.gif
*


radmasa.gif
UXE
QUOTE(kissfm @ 22 Oct 2013, 12:40)
Bai ce ma fac daca ma da in judecata?




te cam caci pe tine de frica, asa-i?
Alydor
QUOTE(Markos @ 22 Oct 2013, 12:51)
Ne crezi idioti? nedumerire.gif
*


Grecule pe tine te cunoaste?


Suma respectelor, Alydor
Iulikk
Mai era un poștaș din Brasov care zicea ca m-a dat in gāt la politie...
Alydor
da-l si tu in gatii ma-sii...
Da' ce facusi Iulikk?

Suma respectelor, Alydor
bion
La o posta unul avea gonoree. Dupa aia au avut si ceilalti. icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.