Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adrian_gtt
vind ceasuri bord dacia solenza cu un rulaj de 3500 km.carcasa transparenta este sparta, este pusa de la alt ceas ca sa protejeze .pret 50 ron.tel.0723/167899
adrian_gtt
up!
ciprianeduard
poti pune poza te rog?
adrian_gtt
carcasa transparenta este sparta .ceasurile nu au absolut nimic.carcasa transparenta am pus-o la alta masina pe care am vindut-o,care o avea sparta.ceasurile au fost demontate de pe o solenta avariata frontal cu 3400 km,acuma 8 ani.nu vad de ce as pune poze nu ai ce vedea.
adrian_gtt
valabil!
sosoro
Afiseaza totul corect?
adrian_gtt
cred ca functioneaza.au fost pe o masina avariata care avea 3 luni
ciprianeduard
QUOTE(adrian_gtt @ 4 Nov 2013, 12:51)
carcasa transparenta este sparta .ceasurile nu au absolut nimic.carcasa transparenta am pus-o la alta masina pe care am vindut-o,care o avea sparta.ceasurile au fost demontate de pe o solenta avariata frontal cu 3400 km,acuma 8 ani.nu vad de ce as pune poze nu ai ce vedea.
*


Eu din principiu nu pot cumpara ceva sh daca nu-l vad macar in poza .

QUOTE(adrian_gtt @ 13 Nov 2013, 21:27)
cred ca functioneaza.au fost pe o masina avariata care avea 3 luni
*



Cand vinzi un produs nu poti spune "cred ca functioneaza" ci trebuie sa fi sigur ca nu au nici un defect de functionare. mai ales ca la post mai sus spui ca "ceasurile nu au absolut nimic"....
De unde esti?
Pune o poza si fi sigur ca functioneaza si le cumpar eu . (prefer predare personala in functie de zona in care ne intalnim)
adrian_gtt
le verific miine
adrian_gtt
valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.