Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 JANTE TABLA 4X100 ORIGINALE RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soryn_soryn
Vand 4 jante originale renault 4x100 pe 15 ,nu stiu momentan et si j ,nu sunt acasa revin sambata cu mai multe detalii jantele sunt folosite sunt cele de pe masina mea laguna 1ph2
pret 300 toate 4 negociabil
durandorin
SUNT INTERESAT.OFER +220 RON PE TOATE SAU 170 PE 3.ASTEPT RASPUNS.MULTUMESC
soryn_soryn
250 este ultimul pret,poze si livrarea se poate doar sambata sau duminica
durandorin
in principiu as fi de acord dar mai intai sa vad si pozele
pustiull
si pe mine ma intereseaza pozele
soryn_soryn
sunt plecat la munca la mangalia si revin vineri seara ,sambata pot face pozele promise si celelalte detalii ,de preferat livrarea in bucuresti sau acasa locuiesc la cca 35 km de bucuresti pe A1, eu luni revin la mangalia
tel 0764427419
soryn_soryn
up
sambata cred ca le pot aduce in bucuresti sau otopeni
soryn_soryn
pozele promise bonus capacele
la 300 ofer si a 5 roata dar fara capac detalii la 0764427419
soryn_soryn
Up.miine plec pt 2 saptamani. Livrarea se poate face doar acasa la cca 35 km de oras pe a1
se amana plecarea ,miine le pot aduce in bucuresti
durandorin
eu ofer 220 pe 4 sau 170 pe 3,cum iti vine bine.astept raspuns si apoi stabilim livrarea.multumesc
soryn_soryn
250 4 bucati si doar miine le pot livra in rest cine doreste poate veni personal sa le ridice de acasa (floresti -giurgiu) eu fiind plecat
soryn_soryn
Up
soryn_soryn
up
soryn_soryn
up
soryn_soryn
UP
soryn_soryn
up
soryn_soryn
up
soryn_soryn
uuup
taxi4you
salut!
daca sunt in stare buna capacele (nu julite grav sau fara prinderi),iti ofer eu 50 lei pe ele si da-le la 220 lui userul care a atentat mereu la tine cu oferta respectiva.
Te rog sa nu te superi pe mine,a fost doar o sugestie,daca vrei sa i le dai bine,daca nu,este alegerea ta.
Crezi ca am putea sa ne intelegem asupra capacelor?
Multumesc si bafta!
soryn_soryn
sau vandut, se poate inchide
multumesc pt gazduire renault forum
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.