Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse megane 2.2 16 16V-2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
durandorin
vand consola centrala fara cotiera,grile bara fata megane 2.2 facelift,grila de la radiator care are 2 ,3 cleme rupte, si bara megane 2.2 facelift avariata(are partea de jos rupta intre proiectoare si am inteles ca se poate remedia).daca sunt doritori astept oferte si o sa atasez si poze.
mrkiry
Conform regulamentului, pune pretul pentru fiecare reper.
durandorin
consola 50ron,grile 80ron, grila mare 30ron,bara fata 100ron
durandorin
valabil
peszcek
Ma intereseaza grilele bara fata, poti atasa niste poze?
durandorin
arata 10/10.+
RoBerT_04
salut.m-ar interesa plasticul de la display de desupra consolei centrale. doar plasticul fara diplay dar sa aibe piciorusele si celeme toate. un pret te rog poate si o poza sa se potriveasca ca model. ms !
durandorin
se vinde numai ce este mentionat

3 Nov 2013, 11:59:
se vinde doar ce este mentionat

3 Nov 2013, 22:45:
valabil
peszcek
Salut! As vrea sa iau grilele fata, cum putem lua legatura? Un numar de contact, adresa de email?
durandorin
grilele sunt in stare perfecta...arata10/10 nu au clemele rupte.adresa de email este durandorin@yahoo.com,imi trimiti datele tale,adresa de corespondenta si maine daca am timp incerc sa le trimit.bafta
CataT
Buna seara, sunt interesat de cele doua bandouri gri de pe bara fata, care este starea lor si daca vopseaua lor este originala.
durandorin
vopseaua este originala,arata foarte bine...nu imi aduc aminte sa aiba macar o zgarietura...oricum daca esti interesat fac poze detaliate.bafta
CataT
Da sunt interesat, cateva poze detaliate ar elimina eventualele suspiciuni privind starea lor, cleme rupte, vopsea... etc, si un pret te rog.
durandorin
valabil
peszcek
Ti-am trimis email cu adresa de livrare, pentru grile. Poti sa confirmi ca ai primit? Cand le poti trimite?
durandorin
scuze de intarziere...am fost foarte ocupat azi.am primit datele tale si maine le trimit prin posta.cum le pun la posta te anunt,dar o sa te mai coste vreo 6 lei coletul dar stai linistit ca o sa fii multumit de ele.

6 Nov 2013, 17:24:
nu am avut timp dar revin cu pozele bandourilor

7 Nov 2013, 16:22:
valabil

7 Nov 2013, 20:11:
se adauga un set covorase din material textil(produs nou).40ron

8 Nov 2013, 10:00:
up.gif
durandorin
up.gif
durandorin
up.gif
durandorin
cele 2 grile vandute.
durandorin
up.gif
CataT
Eu mai astept pozele bandourilor sau caut in alta parte?
durandorin
imi cer scuze.le am depozitate in alta parte si nu am ajuns sa le fac poze dar sunt in stare f buna si luni dimineata ai pozele garantat.
durandorin
up.gif
durandorin
up.gif
durandorin
up.gif
durandorin
up.gif
durandorin
up.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.