Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Jacheta Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tothrobert
Buna ziua tuturor! Doresc sa vand jacheta mea Renault, pe care am primit-o ca si cadou, dar din pacate imi este putin mica! Jacheta este total impermeabila, fara rupturi, audusa din Elvetia si are Marimea M. Pretul lui este 60 Ron, dar negociabil

Imi cer scuze, daca am facut off-topic si rog pe administratori sa puna anuntul, unde trebuie!

Cu stima, Toth Robert
speedman
Salut, o iau eu... Lasa un nr de telefon.
Mersi
brutus1789
Salut,
Sunt si eu interesat.
De unde esti?

Merci.
adytiby
salutare.............eu..eu primul...................intru in cursa pentru jacheta!!!!!!!
tothrobert
Buna ziua tuturor! Imi pare rau, ca nu am mai multe jachete, ca sa satisfac pe fiecare dintre cei, care sunt interesati!  Din cauza, ca sunteti multi si nu vreau sa jignesc pe nimeni as vrea sa va iau in ordinea in care mi-ati raspuns la anunt.  Eu sunt din Cluj Napoca si sunt dispus sa predau personal sau sa trimit prin posta/curierat, cu ramburs. Am uitat sa mentionez in anunt, ca are si gluga incorporate, iar dimensiunile sunt:
- Distant intre umeri: 57.5 cm
- Lungimea manecii (de la cusatura): 65 cm
- Lungime fermoar: 72.5 cm
- Latimea jachetei cu fermoar inchis: 63 cm

Cu stima, Toth Robert
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.