Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Scaune fata BMW+banchete Dacia Break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
selcosmin
Vand o pereche scaune fata de BMW, montate pe Dacie + banchete spate de break reconditionate. Toate sunt tapitate acelasi model. pret total 200 lei. Nu include transportul. Saptamana ce vine ajung prin bucuresti, daca sunt doritori, negociem transportul.
P.S. nu bagati in seama tetierele spate.
Tel 0726391494 sau pm.
bashtalu
salut

as fi interesat pt breakul meu dar scaunele merg pe aceleasi prinderi ca cele originale sau trebuie gaurita podeaua sau alte chestii?

bancheta din spate la fel? intra sau se fac unele modificari

repet, sunt interesat
selcosmin
bachetele spate merg fara probleme. la partea din fata, nush ce sa zic, masina era model 1988 si nu avea suporti ca la celelalte sau au fost taiati. scaunele erau prinse de podea. nu pot sa precizez daca erau pe aceleasi gauri. acuma fiecare le stie pe ale lui. eu stiu ca au fost montate pe masina pe care erau care a fost cumparata de mine si ulterior dezmembrata. avea niste distantiere, dar montarea scaunelor nu necesita o munca de profesionist. cum crezi. In poze arata putin ciudat, ca am stat eu pe ele, dar curatate arata fff bine.
bashtalu
salut,

multumesc pentru raspuns dar nu ma bag

bafta la vanzare!
selcosmin
noul numar de telefon 0766242288
selcosmin
va convine sa dati 50-60 lei pe niste scaune de dacie in targ sau dezmembrari, in stare cat de cat buna... valabile.
Concord
Le vinzi mai repede in targ decat pe net. Cu greu am dat 2 scaune de clio in stare super buna, fara uzura la pret de 1. La dezmembrari se cere mult mai mult de atat, scaunele arata mizerabil, stand in ploaie si zapada neacoperite dar se vand ca painea calda. Am avut mari surprize, nu putine, ca la dezmembrari preturile sa fie mai mari sau egale cu pretul unui produs nou blink.gif . Asa sunt oamenii...au impresia ca in targ sau la dezmembrari fac o super afacere ( cumpara anvelope de 5 - 10 ani cu 100 lei bucata din vitan excl.gif ). Considera postul ca fiind un up
selcosmin
valabile
selcosmin
valabile
selcosmin
valabile
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.