Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adyshor
Vand Renault Clio, an 2000, 1.2(8v) inmatriculat(nu se plateste taxa), KM 165400.
Dotari:servo, inchidere centralizata, geamuri el, 4xairbag, trapa electrica in doua pozitii, doua chei, volan reglabil, scaun reglabil pe inaltime, proiectoare, jante aliaj.
Pret: 1800 E negociabil s-au schimb cu Renault Megane coupe 1.6 16V ( inmatriculat s-au nu)

tel: 0745067552
#Dino
Trage bine la curse?

shepard
QUOTE(kissfm @ 12 Nov 2013, 23:47)
Trage bine la curse?
*



Prietene, tu chiar trebuie sa intri pe posturile de vanzare cu aberatii? Pe Topicul meu de vanzare a Meganului, ai intrat si ai zis ca timbrul lui peste este de 2300 euro, sau cam asa ceva. Tu chiar nu ai auzit de chestia asta: nu te deranjez, nu ma deranjezi!
Cumperi? Bine! Nu cumperi, muta-te pe topicul de barfe babesti. Sper ca ai minte sa intelegi! Daca nu, asta e! De vina e societatea ca te tolereaza.
#Dino
Salut, intrebam daca trage bine la curse deoarece la o masina asa mica ma astept sa fie destul de sprintena si sa intre/iasa bine in curbe.

Referitor la masina ta, ar fi o optiune dar e cam mare, desi as putea trece peste acest aspect daca e in stare buna. Iar tu nu ai scris daca se plateste taxa si cat...
adyshor
Referitor la intrebarea colegului daca trage bine.... trage ca si un 1.2, nu ma dau la curse cu ea, a fost prima data la kartodrom Cluj la insistentele unui prieten, am vrut sa vad si eu cum e sa te dai pe timp. Masina nu o vand pentru ca e forjata , o vand pentru ca vreau un Megane coupe.
adyshor
valabil......
adyshor
valabil....
adyshor
susss cu ochiosu.
adyshor
uppp
adyshor
upppp
adyshor
uppppp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.