Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Elemente de interior Megane Coupe 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Andrei cel suparat
Pentru cine vrea sa imbrace in piele fetele de usi si panourile interioare spate : ofer panourile respective, plus un volan bun pentru imbracat in piele, o consola centrala cu cotiera ( piele neagra ), un ansamblu butoane de comanda geamuri ( fata - spate, de Megane 2.1 ), un buton comanda geam pasager, manere interioare argintii de deschis portierele - 6 buc, ornamente interioare de stalpi parbriz, masti de boxe. Mai am si un set de difuzoare fata - spate. Pret pentru toate, la pachet : 300 RON sau discutam separat preturile pentru articole separate.

O sa incerc sa pun si ceva poze pentru restul, la cerere!
Nu va speriati ca este ieftin : nu mai am nevoie de ele si mi-e mila sa le arunc in strada.
beberazvan_n
Salut, volanul la ce pret ar fi?
Andrei cel suparat
up !
Andrei cel suparat
Up !
Diac
Cat vrei pe 4 manere interioare?
Andrei cel suparat
100, dar mai putem discuta !
Diac
Un numar de telefon ceva sa putem vorbi ? Eventual pe PM.
dan22y
Andrei, m-am referit doar la suportul unde sunt prinse butoanele, nu si butoanele...
Andrei cel suparat
QUOTE(dan22y @ 22 Nov 2013, 13:39)
Andrei, m-am referit doar la suportul unde sunt prinse butoanele, nu si butoanele...
*


Bine, am inteles acum.
Spune-mi tu cat oferi, sa stiu daca merita sa le descompletez.
Andrei cel suparat
Up !
dan22y
Andrei, ofer 30 ron pt suporturile alea.
Andrei cel suparat
QUOTE(dan22y @ 25 Nov 2013, 17:01)
Andrei, ofer 30 ron pt suporturile alea.
*


Suportul celor patru switch-uri de pe usa soferului ti-l pot da cu 40 lei cu switch-uri cu tot ( Megane 2.1, lumina portocalie ) insa suportul butonului de pe usa pasagerului a ramas pe masina mea, ca si suport pentru capacul Dummy ( am mutat butonul pe manerul orizontal al usii si a trebuit sa astup cumva gaura ramasa ).
Andrei cel suparat
Up !
Andrei cel suparat
Mai vrei manerele interioare de usi ?
adriansera
Salut, cat ceri pe consola (cotiera)?
Andrei cel suparat
QUOTE(adriansera @ 18 Dec 2013, 10:27)
Salut, cat ceri pe consola (cotiera)?
*


Consola cu cotiera originala, in piele neagra : 100 lei !
Epurasul
Vreau eu mânerele Îți ofer 50 de lei pe ele ca nu știu dacă se potrivesc pe logan
mc_fane
salut! mai ai manerele interioare? da-mi un pm te rog daca mai sunt disponibile. multumesc
petricaremus
ma intereseaza si pe mine cotiera...mai este ce pret?

adriansera
ma poti suna sa stabilim detaliile? 0746246599
Andrei cel suparat
Up !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.