Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope iarna si 4 jante tabla cu roti de
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RENO SS DPR
Vand 2 anvelope iarna Debica Frigo 2, 205/55/16, aproape noi (purtate DOAR o iarna, numai pe zapada), cu vopseaua de pe talpa intacta, pret de magazin minim 330-340 lei. Pret fix: 200 lei bucata.
Vand 4 jante de tabla 16'' cu 4 anvelope de vara Pirelli 205/55/16 (uzate 50%), perfect drepte, nelovite absolut niciodata, puse pe masina (Laguna 2) numai iarna. Jantele au avut capace peste ele si prezinta uzura (decolorarea de la soare, apa, etc.) vopselei specifica ornamentelor din capace (decupaturile dintre spitele capacelor) si anumite puncte de oxidare a vopselei de la zapada dintre capac si janta, pe timpul iernilor. Pret fix: 400 lei cu tot cu cauciucuri. Poze (la cerere) pe mail. 0769 263 759
jelly
Poze?
mihaigr21
unde era anuntul asta cand nu gaseam deloc jante de laguna.....
RENO SS DPR
QUOTE(jelly @ 20 Nov 2013, 21:07)
Poze?
*


in ultimul rand al anuntului scrie si despre poze.
taxi4you
QUOTE(RENO SS DPR @ 22 Nov 2013, 15:39)
in ultimul rand al anuntului scrie si despre poze.
*


poate ne pui si un program cand esti online sa stim cand trimitem solicitari...asta in cazul in care nu esti non-stop aici.
multumesc de intelegere.
p.s.
eventual trebuie sa asteptam o jumatate de zi sau o zi pana cand le putem vedea...nice:)
RENO SS DPR
QUOTE(taxi4you @ 22 Nov 2013, 18:40)
poate ne pui si un program cand esti online sa stim cand trimitem solicitari...asta in cazul in care nu esti non-stop aici.
multumesc de intelegere.
p.s.
eventual trebuie sa asteptam o jumatate de zi sau o zi pana cand le putem vedea...nice:)
*


sa inteleg ca esti interesat? altfel nu-ti pierdeai timpul sa intri la topic si sa mai iti expui si "frustrarea" pe deasupra. Daca vrei poze, just ask. Iti dai seama ca AM EU UN MOTIV pentru care nu am pus si nu pun poze in anunt, NU?!?! Nu cred ca e asa de greu, incat daca vrei niste poze cu ceva ce te intereseaza, sa dai un PM sau un mail si sa spui: "pune-mi niste poze cu rotile". Sau...daca e, asta e. Nu vad ce legatura are simplitatea expunerii mele de mai sus cu "programul", "online-ul meu non stop", bla, bla, bla, din reply-ul tau. Si eu multumesc pentru...intelegere wink.gif
RENO SS DPR
up
RENO SS DPR
au ramas doar jantele cu anvelopele de vara.
RENO SS DPR
up
RENO SS DPR
up. Au ramas doar jantele pe 16'' cu anvelope vara. 400 lei toate
RENO SS DPR
up
RENO SS DPR
up
RENO SS DPR
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.