Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 1.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
yomarius
A cam venit timpul sa imi vand masinuta si as vrea s-o dau tot pe forum, de unde am luat-o smile.gif

Asadar, intra la vanzare Renault Megane 1.2, motor 1.9 dCI, fabricatie 2002, prima inmatriculare 2003, 165.000 kilometri.

Masina cumparata din Romania, eu sunt al treilea proprietar.

Masina nu are taxa platita intrucat atunci cand si-a schimbat proprietarul nu se platea. Se poate vinde prin contract de comodat si pastrarea inmatricularii actuale sau am inteles ca se poate inscrie fara a plati taxa prin a da statul in judecata dupa demararea formalitatilor de inmatriculare.

Pretul este 9000 RON fix sau 2.500 euro negociabil.

Se poate vedea in Ploiesti sau Bucuresti, fotografii o sa ii fac cand o sa am timp, dar daca este cineva cu adevarat interesat si nu poate veni s-o vada, se rezolva si asta.

Contact pe forum sau la tel 0727.784.315

P.S. Accept schimburi cu masini mai mari, dupa 2006. Ideal ar fi Nissan Pathfinder, evident cu diferenta din partea mea.
yomarius
up
yomarius
De vanzare Renault Megane 1.2, motor 1.9 dCI, fabricatie 2002, prima inmatriculare 2003, 165.000 kilometri.
yomarius
de vanzare
yomarius
up
yomarius
In continuare la vanzare. Masina foarte buna pentru pretul ei. Se poate inscrie cu hotarare judecatoreasca, deci nu e nevoie de plata timbrului de mediu.

Ramane o optiune un schimb cu un SUV, an fabricatie cel putin 2005, motor diesel de pana in 2500 cmc, cu diferenta din partea mea.
yomarius
Valabil si pentru schimburi.
yomarius
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.