Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Piese renault megane scenic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
serbanescu sebastian
[vand] piese renault megane scenic 1.6, fabricatie 1997, masina este cea din poze, pretul si poza piesei o sa il pun la cererea respectivei piese (preturile le facem impreuna pentru ca nu vreau sa fac o afacere din vanzarea de piese vreau doar sa scap de ele in asa fel incat sa fie bine pentru ambele parti... ), in momentul de fata nu mai sunt disponibile urmatoarela piese: punte, macara stanga fata, usa spate stanga, caroseria, parbrizul, 2 roti si capota fata. intrebari aici, pe pm sau 0722483834.
durandorin
JANTELE DE TABLA MAI SUNT?PE MINE MA INTERESEAZA JANTE PE 15 ,4*100,ET 45,ALE TALE CE DIMENSIUNI SUNT SI CE PRET AU?
serbanescu sebastian
jantele mele sunt pe 14, dar nu merg la model mai nou pentru ca ating etrierii(cel putin la scenicul pe care il am eu acum 1.6 16v 2001). daca te ajuta cu ceva(dar nu cred) am 2 jenti ramase de pe scenic si 2 jenti ramase de pe un renault 21... pret 25 ron bucata(trebuiesc curatate si vopsite.
serbanescu sebastian
up!
stanionjan
buna seara !catalizatorul mai este?un pret si o foto , numai bine!
serbanescu sebastian
din pacate catalizatorul si tobele au ajuns la fier vechi(nu meritau pastrate).
CT-03-JTR
Salut daca motorul este 1.6 8v ma intereseaza galeria admisie cu corp clapeta.Pret.
serbanescu sebastian
salut! poze cu galeria admisie si corpul clapeta acceleratie, pretul este de 100 ron+ transportul in cazul in care te intereseaza.

3 Dec 2013, 05:29:
galeria nu mai este disponibila, va pleca astazi la un coleg de forum.
dannny_25
Amortizoarele ma intereseaza daca se nimeresc pe unul din 1999 daca sunt in stare buna si stergatorul de pe haion complet si fa un pret te rog pt carligul de remorcare.
serbanescu sebastian
care amortizoare(fata sau spate)?
dannny_25
spate, scuze
serbanescu sebastian
galeria admisie si clapeta acceleratie s-au dat.
amortizoarele spate, carligul si stergatorul haion s-au dat.
serbanescu sebastian
up!
serbanescu sebastian
valabil!
serbanescu sebastian
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.