Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A murit Paul Walker...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
Privilex
Sper sa fie totusi o farsa :-(
http://m.mediafax.ro/life-inedit/a-murit-a...-video-11732825
StefanT
sad.gif
eugenTL
RIP sad.gif
din pacate nu e farsa
Privilex
Din pacate da sad.gif
R.I.P !!!
eduardsebe
Tragica moartea,ca pasager.
RIP
sorin000
Unul din actorii mei preferati.. sad.gif
Rest in peace, Paul !
the fast and furious
RIP .
Seriile Fast nu vor mai fi niciodata la fel, ... daca nu se va renunta si la 7.
eugenTL
Filmul ca filmul..acolo e simplu ca deja jumatate e filmat cica.. il omoara intr-o actiune si ii gaseste si inlocuitor.
Faza e ca, cu el a inceput seria si acum nu mai poate fi la final... pt multi era un "ambasador" pt lumea auto-tuning, un pasionat cu adevarat.... se intorcea de la un eveniment de caritate... si nici macar nu conducea el sa zici ca l-a mancat in fund.

In poze copacii aia par copacei fata de ce avem noi pe strazi..probabil au ars de vii... iar masina o fi luand foc datorita impactului insa tin sa cred ca si modificarile aduse au contribuit la acest aspect.
Raduchu
Eu zic ca n-au ars de vii, ci ca au murit pe loc in urma impactului. Eu nu cred ca ala mergea cu 50 km/h si masina s-a rupt in doua de la impact..
eugenTL
nici cu 200 nu mergeau in oras.. iar ala e copacel.. un copacel ca ala nu distruge un porsche.. parerea mea ...ramane sa mai aflam azi maine detalii cu siguranta
Marius 77
R.I.P Paul Walker !

Toyota Supra din "The fast and the furious", a fost prezentă în România la "Internațional Tuning & Sound 2005".
Pe eleron avea și autograful lui Paul Walker.
marius20689
R.I.P Paul Walker sad.gif sad.gif !
clr
R.I.P.

Pur si simplu n-am cuvinte sad.gif
donlucyan
R.I.P Paul Walker sad.gif sad.gif
Am ramas fara cuvinte sad.gif sad.gif
Raduchu
Au fost anuntate rezultatele autopsiilor...Roger a murit din cauza accidentului in sine pe cand Paul a murit ars de viu.
turbodxman
R.I.P. P. W. sad.gif

In memoriam
4x4
Cam asta se intampla cand mergi ca un cretin in oras. Mai dau pomii peste tine. Intre asta si desteptul cu seria 5 din barlad nu vad nici o diferenta.

"The faster you go, the bigger the mess"
george_scala_2004


e chiar foarte plauzibil deoarece medicii legisti au comunicat faptul ca nu a murit la impact ci in focul ce a izbucnit la 60 secunde dupa. secventa anterioara este luata dintr-un film aparut in vara a.c. cat despre sacrificiile masonilor sau celor din skull and bones sunt deja foarte cunoscute...
P-A-C-O
http://nodisinfo.com/Home/30227/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.