Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] URGENT DACIA Brasovia - 1410 sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
caposu'
Mi-am facut cont pe acest forum ( si imi voi mai face si pe altele ) in speranta ca voi gasi ce caut de mult sa cumpar ! Prima dragoste nu se uita asa ca ma intereseaza sa cumpar o sportiva ! Nu ma intereseaza starea masinii estetica sau tehnica ci doar starea actelor ( pun accent pe asta deoarece nu o sa fac o dacie de muzeu ci de uz zilnic ! Dispun de o anumita suma si acea nu se incadreaza la ordinul miilor de euro ! Astept oferte serioase de la oameni seriosi ! Am sa ma opresc din cautat 31.01.2014 ! Asa ca daca aveti nevoie de banuti grabiti-va primul venit primul sosit ! Mentionez si nu vreau sa fiu luat peste picior , sunt genul de om care punand acest anunt nu inseamna ca ies de la calculator si astept sa fiu cautat ! Imi maresc sansele pentru gasirea unei batrane care merita o a 2-a sansa !

Recapitulare :

Dacia 1410 Sport ( numita si Dacia Brasovia )
Nu sunt interesat de masini cu body kit-uri NFS jenti pe 20' sau alte chestii care sa i creasca valoarea ( pentru mine sincer chestiile de genul sunt deloc interesante deoarece masina o sa fie destinata unui proiect old school clean ( o copie fidela a masinii lui Calin din Alba - VTM )
Nu sunt interesat de oameni care vin cu masini si in acte sunt alti oameni ( probabil raposati ) trecuti !
Nu sunt interesat de starea caroseriei sau a motorului ( imi este tot'una daca masina se deplaseaza pe roti sau nu ( cu atat mai ine daca o face )
SUNT INTERESAT ( si pun din nou accent ca sa nu fie omis acest lucru ) CA MASINA SA FIE INMATRICULATA SA AIBA CARTE SI TALON SI PROPIETAR REAL !

iulica89
Masina n imi apartine. Este "de'a gata" cm s'ar spune, vei depasi suma destl de usor daca te apuci sa o faci tu.

http://mercador.ro/oferta/dacia-1410-sport...html#9d3010af55
caposu'
In nici'un caz nu dispun de acea suma este ( enrom este prea putin spus huh.gif ) formidabil de mult ! Si acum sa imi fie cu iertare ( vorba aceea vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca's acrii insa nu despre asta este vorba ) insa nu este deloc pe gustul meu....
Nu imi pasa cati bani o sa pape ( cert e ca o sa i pape cu timpul nu odata... ) + ca alta e mandria cand ti-o faci tu...
Caut in continuare si nu mai sus este un exemplu clar de : asa nu excl.gif
tpv
Oricum o sa iesi la o suma mare numai cu cumpararea + inmatricularea, eu am luat una in acesta toamna, cu pretul de cumparare + timbru de mediu am depasit mia de euro, si abia acum am inceput reparatiile la ea , nici nu vreau sa ma gandesc cati bani va fi nevoie sa fie ca si cum a iesit din fabrica, dar in timp se va rezolva.

Bafta la cumparare!
caposu'
QUOTE(tpv @ 5 Dec 2013, 13:55)
Oricum o sa iesi la o suma mare numai  cu cumpararea + inmatricularea, eu am luat una in acesta toamna, cu  pretul de cumparare + timbru de mediu am  depasit mia de euro, si abia acum am inceput reparatiile la ea , nici nu vreau sa ma gandesc cati bani va fi nevoie sa fie ca si cum a iesit din fabrica, dar in timp se va rezolva.

Bafta la cumparare!
*




spor ! si eu caut asa ceva... daca nu gasesc pana la sfarsitul lui ianuarie ma reorientrez catre nova gti !
laur MLV
Uitati,poate va ajuta,e "proaspata" biggrin.gif

http://mercador.ro/oferta/dacia-1410-sport...html#40e7fbf303
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.