Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 break, injectie, 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andgrh
87500 Km absolut reali, stare buna, unic proprietar.
Radiator, calculator, placute frana noi.
Cauciucuri all season (ok) pe spate si de iarna (relativ noi) pe fata.

ITP valabil pana in 11-06-2014, nu ca ar avea o importanta prea mare radmasa.gif

____________________________-

Nu vand cu procura de folosire, masina in momentul in care se vinde se si radiaza de pe numele meu.


Avand in vedere cuantumul ridicat al taxei de mediu (olo Ponta), anuntul este dedicat celor care doresc sa o dezmembreze si apoi sa valorifice piesele (masina este in stare buna de functionare, se poate valorifica tot) sau sa o tina pana in iunie 2014 cand face zece ani si se poate folosi in programul REMAT (6500 RON tichet valoric).

Va rog seriozitate, pot oferi si factura fiscala -> la pretul de vanzare se adauga TVA in acest caz.

Pret: 2300 RON
CRAZY_MOUSE_87
salut,
sunt interesat de masina.
Eu am tot o dacia break dar e pe carburator ,este din 99.
Sunt interesat de masina pt tatal meu ca mai care diverse cu a mea.
Lasati-mi mai multe detalii despre masina. Este inmatriculata pe firma? sau pe numele dumneavoastra. O dati cu procura notariala prin care ma oblic sa platesc toate cele pentru ea. Dar o radiati dumneavoastra de la fisc si o inregistrez eu pe numele meu la fisc ca sa nu aveti neplaceri in caz de amenzi sau impozit.
Astfel a achizitionat un prieten o masina la care era taxa de mediu mai mare decat masina. Nustiu daca am explicat bine sau daca exact asa este dar ceva in genul acesta a procedat el.
Multumesc si numai bine!
andgrh
S-a vandut, rog un administrator sa inchida topicul. bababa_rock.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.