Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] PIESE DACIA 1310 - 1987
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aurelian_mz_rt125
salutare
am nevoie de urmatoarele piese pentru Dacia mea
- flapsuri bara fata/spate , modelul care e in linie cu bara
- bara fata metal neagra cu bandou
- set portiere, sau macar cele de stanga, neaparat poze la partea de interior jos, ofer maxim 40 lei pe buc
- manere + buton deschidere metalice cromate negre , set complet, doar daca sunt in stare ok fara puncte de rugina pe ele.
- faruri rotunde faza lunga/scurta - doar noi
- suport faruri rotunde stg-dr - doar nou
- grila far + grila radiator , model cu 4 faruri doar in stare f buna nu vopsite
- consola centrala tip renault 12
- sigla MLS

astept preturi insotite de poze pentru elementele pe care le aveti de vandut

Multumesc
Moranduzza
Salut! Am doua usi de vanzare, clasice, fara geam, macara, tapiterie si manere macara. Adaug poza cu cea de spate stanga si cand fac poza si la cea de fata, ti-o trimit. Asta de spate la fata este f. buna mai putin pe spate, jos in pliul unde sta tapiteria de interior este luata de rugina. Pretul este de 80 lei pt amandoua. Daca-ti plac, ma poti contacta. Ti-am dat PM.

8 Dec 2013, 21:04:
Revin cu poze pt cea de-a doua usa, cea de fata dreapta. Petele care se vad jos la interior este vaselina scursa, ramasa, pe care am dat-o in interiorul usii cu pensula. initial le luasem de rezerva pt mine, dar intre timp mi-am facut rost de fete noi de Conex. Pretul il mai discutam la fata locului dupa ce se vede marfa. Seara placuta! laugh.gif
aurelian_mz_rt125
multumesc pentru poze
portierele ma intereseaza intr-o stare cat mai aproape de nou.
eu nu folosesc masina zi de zi , am luat-o sa o restaurez, si sunt interesat de piese noi sau cat mai noi. portiera de fata este de 1300 este fara gaura pt incuietoare dar pare mult mai ok . cat vrei pe ea ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.