Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese sh
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
iDoctor
pentru laguna 2 , sinteza vocala kit complet 150 lei , ceasuri bord cu pictograme diesel , 150 lei , polita portbagaj cu perdeluta pentru hb 180 lei , bloc lumini pentru pilot masca stg cu butoanele pilot activare , esp , sinteza 250 lei tot kitul , amortizoare hayon hb cu eleron fff bune 120 lei , senzor receptie presiune roti cel de sub masina si cablajul sau 80 lei , si multe alte piese la cerere
renaultlag2
ceasuri bord cu pictograme diesel
bloc lumini pentru pilot masca stg cu butoanele pilot activare , esp , sinteza

Pret la pachet ptr cele de mai sus?

Lampard
salut,panglica airbag laguna2 cu pilot automat
iDoctor
am de laguna 2 insa nu se potriveste pe megane 2 daca pentru asta vrei .
CJ10LUC
Stop exterior stânga pt hatchback din 2002???
iDoctor
este 100 lei .
Lampard
vreau pt laguna
iDoctor
este 180 lei .
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up .
iDoctor
azi reduceri 15% .
iDoctor
centrala abs / esp laguna 2 , 350 lei .[attachmentid=1627925568]
iDoctor
up
OVIDIUS
La multi ani!
Ma intereseaza un buton de cruise control/limitator de viteza si un parasolar sofer (daca este cel care controleaza becul prin deschiderea oglinzii).
Multumesc.
iDoctor
ramane cum am stabilit .
audiofilu'
Eu zic sa nu va incurcati cu acest user, este tepar, are mai multe clone (hitachi, Cabasse_tronic si iDoctor)... in final va veti alege cu piese defecte asa cum am patit mai multi. Iata o secventa despre seriozitatea lui, mesaj din 6 nov, poate nu a avut timp pana acum:

"imi cer scuze in numele tatalui meu. are contul banat pentru toata viata din cate se pare. mai da-mi o data adresa sa iti trimit ori un buton de oglinzi, ori banii.. inca o data imi cer mii de scuze pentru situatia creata. 0765608561 da-mi un apel maine de dimineata si te sun sa vedem cum o rezolvam. "

Pana una alta fa dovada ca ai trimis piesa defecta sau ai rambursat suma si lasa vrajeala cu prostia si onoarea...
iDoctor
daca esti dus cu sorcova cautate baiete , te iei de lume pe strada asa cum faci si aici ?
pacat !
iDoctor
dislpay navigatie mare laguna 2 , 200 lei . (si cablu)
audiofilu'
Nici macar nu stii sa scrii, probabil ca stai pe langa cineva care iti spune cand sa respiri ca altfel te-ai asfixia.

Eu zic sa nu va incurcati cu acest user, este tepar, are mai multe clone (hitachi, Cabasse_tronic si iDoctor)... in final va veti alege cu piese defecte asa cum am patit mai multi. Iata o secventa despre seriozitatea lui, mesaj din 6 nov, poate nu a avut timp pana acum:

"imi cer scuze in numele tatalui meu. are contul banat pentru toata viata din cate se pare. mai da-mi o data adresa sa iti trimit ori un buton de oglinzi, ori banii.. inca o data imi cer mii de scuze pentru situatia creata. 0765608561 da-mi un apel maine de dimineata si te sun sa vedem cum o rezolvam. "

Pana una alta fa dovada ca ai trimis piesa defecta sau ai rambursat suma...


Pacat ce pe forum sunt tolerate astfel de specimene...

Teparule!
iDoctor
vad ca te supara ceva , baietica , ai fost cumva abuzat in copilarie ? avem o lege si pentru parteneri de acelasi sex , profita blush.gif
CU RISCUL DE A PRIMI BAN ,
iDoctor
injectoare pentru motoare benzina 2000 cc / 16v , cod H0 28797 , 400 lei .
cablaj fata pentru faruri xenon 120 lei , punti reglaj faruri xenon 75 lei / bucata .
iDoctor
magazie alpine cu 6 cd-uri din portbagaj + cablu = 100 lei .
ab73efx
lasa=mi un numar de telefon sau ceva contact te rog,sa te sun pentru cozorocul de la display..
iDoctor
pm
iDoctor
up
CJ10LUC
Chiar daca este un pic Off-topic știe cineva daca o magazie cd originala Laguna 2 cu montare in bord se potriveste cu un cd player tuner list sau doar cu cabasse??
iDoctor
merge cu amandoua , trebuie sa ai codul magaziei si cablu cu mufa albastra / verde :[attachmentid=1627927673] [attachmentid=1627927671]
iDoctor
vand / montez broasca laguna 2 , stg/dr .
CJ10LUC
Mersi frumos, toatã lumea care vinde si pe eBay spunea ca merge numai cu cabasse sau upgradelist
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
sinteza vocala (modul , difuzor , masca bord , buton activare ) + cablaj 250 lei ,
incalzire pentru 1 scaun +buton comanda 75 lei .
[attachmentid=1627931177] [attachmentid=1627931178] [attachmentid=1627931179] [attachmentid=1627931180] [attachmentid=1627931181]
am si ceasuri bord .
iDoctor
up
iDoctor
remaultlag 2 , [attachmentid=1627931694] .
iDoctor
intereseaza pe cineva ?[attachmentid=1627931957] [attachmentid=1627931959] [attachmentid=1627931961] [attachmentid=1627931956]
iDoctor
up.
[attachmentid=1627932248] ,[attachmentid=1627932249] ,[attachmentid=1627932250]
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
magazie 6 cd + cablu montaj portbagaj 110 lei .
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.