Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Megane 2 nov 2007 1,5dci 6 trepte
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionutzxxx
Schimb megane 2 2007 privilege 1,5 dci 6 trepte taxa platita cu masina automata diesel sau benzina taxe platite si eventual acelasi an sau mai noua plus diferenta din partea mea. Masina este cumparata de mine de noua in luna noiembrie 2007, deci platita taxa. tot ce tine de revizii s-a facut la timp, iar in prezent are 102.000km. ca dotari optionale are scaune incalzite si airbaguri pasager spate in plus din fabrica. puse ulterior Daylight, xenon faza scurta si proiectoare, dvd 2din cu navigatie, bluetooth, sd, camera marsarier,statie+subwoofer, senzori de parcare, folie geamuri omologate doar pe spate. Masina nu are propbleme si de cand am cumparat-o am pastrat toate facturile la revizii deci se pot dovedi. motivul schimbului este ca imi doresc una automata. Astept oferte.
78_meg
ai pm!
ionutzxxx
un pret de vanzare cu tot ce are pe ea fara sa mai iau ceva ar fi de 5500 euro.
ionutzxxx
up. nici o oferta?
cata50
Am vazut masina live de mai multe ori. Recomand cu toata increderea.
O masina intretinuta care merita fiecare banut.

Succes la vanzare/schimb . biggrin.gif
ionutzxxx
mersi cata. sicer daca nu gasesc o tin pana cand ajunde de remat peste 20 de ani si asta e. poate pana atunci gasesc una auto cum vreau eu biggrin.gif
ionutzxxx
sa vina schimburileeeee
ionutzxxx
up
ionutzxxx
up
ionutzxxx
up
octavian.gagu
Stiu ca sunt din cu totul alt film si imi cer mii de scuze ca iti intrerup schimbul...dar de unde ai luat frate suportul ala de numar cu forumul?...ca vreau si eu!
inca odata scuzele mele si bafta multa la schimb. masina e superba!
ionutzxxx
salut. il am de la colegul hellcat de vreo 3 ani cred.
ionutzxxx
up
ionutzxxx
up
78_meg
oferta mea inca este valabila.numai bine
ionutzxxx
up
ionutzxxx
up
nWo
Ai PM
ionutzxxx
up doar schimburi nu sunt hotarat sa o vand
ionutzxxx
post-336-1110552459.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.