Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese sh
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
iDoctor
vand tamburi mari aproape noi (break) cu rulmenti , 100 lei /set .
ansamblu stergatoare sev marchal , 80 lei ,
stergatoare sev marchal renault 16 , 50 lei .
calorifer franta cu robinet , 50 lei .
tava baterie franta (rotunjita) 30 lei .
nuca alba 1300 , 50 lei .
macarale fata /spate , franta 35 lei / buc .
tpv
o poza cu calorifer franta cu robinet.
B 21 EXK
O poza cu ansamblu stergatoare sev marchal , 80 lei
Albert Einstein
Poze cu stergatoarele de R 16 va rog...
fullhouse
O poza cu tamburii as dori. Un pret fara rulmenti?
audiofilu'
Eu zic sa nu va incurcati cu acest user, este tepar, are mai multe clone (hitachi, Cabasse_tronic si iDoctor)... in final va veti alege cu piese defecte asa cum am patit mai multi. Iata o secventa despre seriozitatea lui, mesaj din 6 nov, poate nu a avut timp pana acum:

"imi cer scuze in numele tatalui meu. are contul banat pentru toata viata din cate se pare. mai da-mi o data adresa sa iti trimit ori un buton de oglinzi, ori banii.. inca o data imi cer mii de scuze pentru situatia creata. 0765608561 da-mi un apel maine de dimineata si te sun sa vedem cum o rezolvam. "

Voi posta acest mesaj pe toate topicurile unde apare pana la rezolvarea situatiei.
iDoctor
insistenta si prostia vad ca merge mana in mana cu tine , cauta-ti onoarea acolo unde trebuie , salut .
iDoctor
Poze ;[attachmentid=1627923778] [attachmentid=1627923779] [attachmentid=1627923780] [attachmentid=1627923781] [attachmentid=1627923782] [attachmentid=1627923783] [attachmentid=1627923784][attachmentid=1627923785]
iDoctor
up
Albert Einstein
Kitul reparatie pompa frana, setul de becuri, stergatoarele R16 si releul vin eu sa le iau... wink.gif
iDoctor
bine .
iDoctor
up
dacia_gpg
ai pompa benzina Sofabex?
Albert Einstein
QUOTE(Albert Einstein @ 24 Dec 2013, 13:15)
Kitul reparatie pompa frana, setul de becuri, stergatoarele R16 si releul vin eu sa le iau... wink.gif
*



Am luat piesele, totul perfect, multumesc!
iDoctor
sa mai cautam si vedem ce mai gasim , salut .
iDoctor
up
iDoctor
chiulasa motor 1300 cc renault completa , 200 lei .
iDoctor
up
audiofilu'
Eu zic sa nu va incurcati cu acest user, este tepar, are mai multe clone (hitachi, Cabasse_tronic si iDoctor)... in final va veti alege cu piese defecte asa cum am patit mai multi. Iata o secventa despre seriozitatea lui, mesaj din 6 nov, poate nu a avut timp pana acum:

"imi cer scuze in numele tatalui meu. are contul banat pentru toata viata din cate se pare. mai da-mi o data adresa sa iti trimit ori un buton de oglinzi, ori banii.. inca o data imi cer mii de scuze pentru situatia creata. 0765608561 da-mi un apel maine de dimineata si te sun sa vedem cum o rezolvam. "

Pana una alta fa dovada ca ai trimis piesa defecta sau ai rambursat suma si lasa vrajeala cu prostia si onoarea...

iDoctor
saracu de tine , ai boala pe bucuresteni sau ti s-a pus pata ....
dacia baba
Salut, o poza detaliata cu nuca alba 1300 .
audiofilu'
QUOTE(iDoctor @ 8 Jan 2014, 18:37)
saracu de tine , ai boala pe bucuresteni sau ti s-a pus pata ....
*


Sunt si bucuresteni cinstiti, tu nu faci parte din categoria aia.
Ce nu ai inteles din mesajul pe care chiar tu l-ai scris? Intrebarea e retorica.
Teparule!

De ce nu dai report la admini?
iDoctor
vino cu 10 forumisti care garanteaza ca esti intreg la scufita si eu vin cu 100 cu care am relatii normale si pot spune cine sunt , nu-mi raspunde ca ma obosesti .
iDoctor
deceneu astea sunt :[attachmentid=1627926956] [attachmentid=1627926957]
iDoctor
up
iDoctor
up
medelin
Stergatoarele de Renaul 16 sunt defapt stergatoare pentru Renault 12/dacia1300.
Eu asa am pe a mea : Sev marchal Crystal GT.
La bucata nu vinzi? am vazut ca ai 3. Mie imi trebuie 1.
iDoctor
stergatoarele de r 16 vandute , s.e.v.urile au plecat la ( deceneu )
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
calorifer SOFICA , 50 lei . [attachmentid=1627933147] [attachmentid=1627933146] [attachmentid=1627933148]
iDoctor
mup
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
up
iDoctor
aripi fata dacie din 96 usor lovite fara pic de rugina 75 lei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.