Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Ceas bord Megane 2.2 model Lux
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fatal1ty
Vand ceas de bord pentru Megane 2.2 de pe model Lux.Perfect functionabil,se poate monta fara nici o modificare pe orice Megane 2.2.Pretul nou este intre 500-800€ se vinde cu 120€!
costi13
daca,se monteaza in locul celui standard apar toate informatiile pe display-ul central ???
fatal1ty
Se afiseaza masina in format digital(usi deschise/faruri)pe ecran si restul informatiilor-ceas,temperatura exterioara,etc.Piesa foarte rara de ocazie!
fatal1ty
Se poate configura dupa dorinta.
taxi4you
asta nu este nivel de echipare LUX...
este dupa nivelul echipare cu navigatie rabatabila.
nu stiu daca acest tip de aparate comunica cu toate informatiile respective.
L-ai probat?

<span class='edit'>21 Dec 2013, 14:41:</span>
referitor la pm-ul ce mi l-ai trimis ca m-ai raportat la moderatorii acestui topic...
nu vad de ce as putea face elementul unei raportari.
dimpotriva tu ai 7 zile sa raspunzi la intrebarea mea:
l-ai probat?

in cazul in care nu-mi raspunzi in termen de 7 zile conform regulilor acestu Forum Topicul tau va fi inchis.
sunt interesat de produs si doresc conform regulilor acestui Forum sa descrii starea produsului...eventual functionalitate.
ataseaza cateva fotografii sa vedem ca este functional pe orice megane 2.2

Eu am mai multe megane...dar nu am auzit de echiparea LUX...probabil nu am avut eu bani sa-mi cumpar asa ceva.
multumesc anticipat pentru raspunsuri.
bafta la vanzare!
fatal1ty
Este probat si functionabil 100%.Nu mai postati fara interes pentru piesa!Demontat de pe model Lux-Carminat.
taxi4you
LUX Privilege...nu carminat...
echipat cu navigatie rabatabila...totusi este o diferenta.
Rog sa ne lumineze cineva daca sunt sau nu compatibile aceste aparate de bord cu o echipare fara navigatie rabatabila.
nu doresc sa cumpar ceva fara sa pot utiliza.
fatal1ty
Daca nu doriti sa cumparati NU MAI POSTATI!Daca nu aveti Megane cu dotarea Lux asta nu inseamna ca nu exista.A fost probat pe o masina Expression si functionau toate functiile si in plus temperatura exterioara,ceasul exact cum am explicat deja mai sus.
silviustel
Cati km are? se pot seta km?
fatal1ty
Km/limba de afisare/intervalul de service/alte informatii se pot configura pentru masina pe care se monteaza.
fatal1ty
UP!
fatal1ty
SUS!
fatal1ty
Ceas de bord Megane 2.2
fatal1ty
Model rar!
iDoctor
mai rar e asta : GT / [attachmentid=1627924722] .
fatal1ty
E acelasi cu serigrafie diferita,vezi pe spate!
ciprianaldeabv
pai si ce difera la cel de GT ????? nu vad decat serigrafia diferita in rest e identic, oricine isi poate face modelul de tip GT, asa cum zici tu daca il ai pe cel al lui Fatality...oricum serigrafia aia e de rahat, ca ziua daca ai luminile aprinse abia se mai vad cifrele...serigrafia pe negru se vede cel mai ok...spor la vanzare si a se considera un sincer up....
daovidiu
este doar pt modelele pe benzina?
fatal1ty
Se poate monta pe orice motorizare.
fatal1ty
UP!
fatal1ty
Ceas bord Megane 2.2 de vanzare.
fatal1ty
UP!
mariusd4
OFF: daovidiu Dupa turometru ceasurile sunt pentru benzina. Eu le-am vazut si pe Manager din 2007. Considera un free UP.
DanCVA
Ceasurile de tipul asta sunt pana la 7000 de ratotatii pe minut indiferent de motorizare. Exceptia poate fi ceasul de RS care este pana la 8000, dar nu am vazut personal RS cu navigatie de origine.
Problema la ceasurile astea este reglarea orei. Fara navigatia de origine, ceasul se regleaza doar prin deconectarea bateriei la ora 12 noaptea. smile.gif
fatal1ty
Ceas de bord de vanzare!
fatal1ty
UP!
adytiby
ceasurile aferente au fost probate pe masina mea personala megane 2.2 din 2008 1,5 dci 86 cp de catre vanzator si functioneaza ireprosabil 100% fara probleme si confirm numarul de kilometrii precum si celelalte afisari sau estetic ceasurile fiind tipla..........pentru carcotasi nu am putere financiara avand alte proiecte in derulare si nu-mi place sa fac promisiuni false..........per total recomand si vanzatorul si produsul .........a nu se considera up........multumesc cu respect ady brasov
fatal1ty
Multumesc de precizare adytiby.Dupa cum am scris mai sus ceasurile sunt verificate si perfect functionabile pe Megane 2.2 indiferent de motorizare sau model.Se pot configura dupa preferinta(limba afisaj/date/Km/etc).
fatal1ty
UP!
ionutzxxx
lasa un nr de telef.
fatal1ty
Ai PM.
fatal1ty
Ceas de bord cu display mare-Vandut

Ceas de bord Megane 2.2 model Low Series 8200408785
Pret 50 €
fatal1ty
Ceas de bord la 50€.
fatal1ty
Ceas la 50 €.
fatal1ty
Ceas de bord Megane 2.2 la 50 €
fatal1ty
UP!
fatal1ty
Ceas de vanzare...
fatal1ty
Ceas de bord pentru Megane 2 faza 2.
fatal1ty
UP!
fatal1ty
Ceas de bord de vanzare.
fatal1ty
UP!
fatal1ty
Ceas de bord pentru Megane 2 faza 2 de vanzare.
fatal1ty
Ceas de la postare #30 de vanzare!
fatal1ty
UP!
fatal1ty
De vanzare!
fatal1ty
Ceas bord M2 ph.2 de vanzare.
fatal1ty
UP!
fatal1ty
Pret 50€.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.