Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dezmembrez dacia supernova 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
comy_nsl
masina este completa,mai putin aripa stg,far stg,usa stg,si capota,au fost avariate,restul intacte...carlig remorcare 250 ron,haion fara rugina 150 ron...masina are 90000km...0762978822
cnada
Am nevoie si eu de opritor portiera fata stanga si de polita spate!
Multumesc!
comy_nsl
salut....cred ca m-ai sunat si ieri ...am dezmembrat toata ziua ,urma sa te sun,opritorul de la portiera fata este rupt,doar ce-l de pe spate sa se otriveasca....polita este 20 ron!!!
mixyourmind
Salut si La Multi Ani, ma intereseaza planetarele, in ce stare sunt si la pret plus borcanul de antigel!
comy_nsl
planetarele abia miercuri le dau jos,ele nu bateau dar abia atunci iti pot da un raspuns concret...e bine asa?
mixyourmind
QUOTE(comy_nsl @ 4 Jan 2014, 19:47)
planetarele abia miercuri le dau jos,ele nu bateau dar abia atunci iti pot da un raspuns concret...e bine asa?
*



Sigur, astept raspunsul tau.
comy_nsl
poza promisa
cnada
Multumesc si vorbim luni!
b 45 bwy
anvelopele de care sunt?un pret?
comy_nsl
Doua sunt din 2010 mai uzare...si una este noua ...marca debica navigator...sun pe jante si echilibrate pret300 ron toate 3
Escape
volan ?
comy_nsl
volan 30 ron
Escape
Se poate o poza ? De unde esti ?
comy_nsl
Sunt din vrancea...poza desera daca esti interesat de el

8 Jan 2014, 17:59:
Mâine abia verific si planetarele pentru domnu interesat!!!
comy_nsl
planetarele sunt in regula!!!up
talibanu
Salut,
Telescoapele fata in ce stare sunt? Si ce marca? O poza ? Si un pret pentru ele?

Multumesc.
comy_nsl
de marca tre' sa ma uit maine ,ele sunt ok am zis sa le dau cu 130 ron u tot cu arcuri flanse sa nu le mai desfac
talibanu
Salut,
130 ron ambele telescoape cu arcuri ?
Asa ar fi ok, si le-as vrea eu...dar sa fie cat de cat bune...ale mele sunt pe duca (unul cred ca curge) si nu as vrea sa i-au altele la fel smile.gif ...macar 1-2 ani daca ma duc, sunt multumit.

Cu ce le trimiti in tara? Cu posta parca, nu? Am mai cumparat de la tine un proiector si este ok up.gif ...
Sa imi spui daca e asa, ca sa iti dau adresa de livrare.

Bafta.
comy_nsl
ambele da ...la posta romana da !!!!
talibanu
E ok.
Adresa este : Strada Busteni, nr. 44A, sector 2, Bucuresti.(e adresa de la munca)
Persoana de contact : Aldoiu Florin....tel. 0722.249.523

Ai idee cam cat ar costa transportul? Daca ai cumva ocazia sa le pui pe Fan Courier, poti sa ma suni, k firma unde lucrez are contract cu ei.

Merci frumos si le astept. (cand ai tu timp timp sa le expediezi).

comy_nsl
posta romana vreo 25 ron cam asa ca-s grele....dar te sun cand le pun la expediere
talibanu
E ok....Astept telefonul tau....o seara buna.

comy_nsl
up
cnada
Am primit coletul, concluzia...client multumit biggrin.gif!
comy_nsl
Up
Clublife
Salut.Ma intereseaza oglinda dreapta, daca merg mecanismele de reglare si pretul,te rog,multumesc.
comy_nsl
la oglinda maine dimi dau un raspuns, sa verific ...!!!!
comy_nsl
up....oglinda este buna
dcn
Salut! Placile care tin becurile la triplele spate sunt? daca sunt in stare ok, imi poti da un pret? Multumesc.
comy_nsl
sunt in stare foarte buna ti le dau cu totu 50 ron ambele
FRATELLO
Salut ! O poza cu lampa plafoniera, te rog ...
comy_nsl
nu cred ca mai am plafoniera
talibanu
Salut,
Am primit telescoapele Vineri, azi le-am pus pe masina si sunt foarte OK(alta viata in masina biggrin.gif ).....sper ca ai primit banii pe ele, daca nu sa imi spui si sun eu la aia de la fan courier...Merci frumos, tinem legatura. biggrin.gif

Ai un mare UP de la mine si multe recomandari up.gif up.gif up.gif ...

Bafta.
comy_nsl
bun bun ...imi pare bine...inca nu m-au sunat pentru bani dar presupun ca pe luni aasa or sa ma sune...numai bine
talibanu
Salut,
Am uitat sa te intreb.....Mai ai cumva bobina de inductie? In ce stare e?...si ce pret?
comy_nsl
O am da...este cea originala...40 ron in stare buna
vld22
salut , parbrizul este in stare buna ? un pret te rog
talibanu
QUOTE(comy_nsl @ 19 Jan 2014, 09:00)
O am da...este cea originala...40 ron in stare buna
*



Salut,
Trimite-mi si bobina, te rog.....poti sa o trimiti cu posta, cand ai tu timp(aceeasi adresa ca si la telescoape biggrin.gif ), ca nu ma grabesc, o iau doar de rezerva....doar sa ma anunti in momentul trimiterii....Bafta.
comy_nsl
Ok..maine o trimit
comy_nsl
up!!!!
comy_nsl
Uppp
comy_nsl
uppppppppppp
comy_nsl
upppppp
comy_nsl
up....corp clapeta 100 ron
comy_nsl
up....
punte spate 150 ron;
motor 700 ron;
electromotor 100 ron;
alternator 150 ron;
corp clapeta100 ron;
comy_nsl
up

8 Feb 2014, 11:47:
cauciuc debica navigator M+S 165/70/13,dot 2011,rulat 500 km,cu tot cu janta de supernova,echilibrat 120 ron
comy_nsl
up
comy_nsl
up
comy_nsl
uppp!!!
comy_nsl
motor de supernova in stare foarte buna 650 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.