Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Bara fata Megane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Nirolf91
Caut bara fata megane 2.2. Sunt interesat doar de bara dar daca e si cu grilele pe ea, atunci nu este nicio problema.

LE: Nu pot da pm deoarece nu am destule postari, asa ca pun adresa de e-mail aici .... kane_cfr_buzau@yahoo.com.

Astept oferte smile.gif
ciprianaldeabv
am eu una de vanzare la 300 lei , iti trimit pozele sa o vezi, daca e ok, ne auzim la telefon 0745181507, a fost atinsa usor, reparata pe spate, practic doar acolo se si vede ca a fost atinsa, in rest are prinderile ok, bara nu necesita revopsire decat daca nu e culoarea care trebuie
Nirolf91
Ok, bara arata bine insa pe mine nu ma intereseaza aspectul ei pentru ca o revopsesc.... culoarea masinii mele este Beige Angora. Problema este caci pretul este destul de mare avand in vedere faptul caci este "cheala" fara grile fara nimic. Multumesc oricum....
ciprianaldeabv
ai pm, nu am zis ca e pretul fix.....
Nirolf91
Am rezolvat cu bara, in 200 de lei (am sa atasez si o poza) de la cineva din Dolj. Problema este caci acum am nevoie de grilele de sus de langa sigla Renault si cele doua bandouri... daca aveti aceste elemente si nu aveti nevoie de ele, astept oferte din partea voastra eventual si poze cu ele la adresa de e-mail kane_cfr_buzau@yahoo.com!
Nirolf91
Nimeni ? sad.gif wacko.gif
Nirolf91
up
Nirolf91
Multumesc se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.