Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dadoshel
Va salut,
dupa 4 ani de tavalit Megane-ul pe strazile Clujului am conculzionat ca mi-as putea face alergatura zilnica cu ceva mai ieftin la intretinere biggrin.gif . Asadar din dorinta de a lasa Megane-ul(si buzunarul meu) sa mai odihneasca doresc sa cumpar un Logan, in conditiile:

- taxa platita, deci prima inmatriculare minim 2007

- motorizare benzina(indiferent ca e 1,4 1,6 etc). Nu ma intereseaza sub nici o forma diesel.

- obligatoriu AC, asadar echipare laureate, kiss, ambition si parca si abs plus avea AC

- km rezonabili, chiar daca sunt multi sa fie afisati toti digitii smile.gif

- sa nu fi suferit avarii grave; daca a fost avariata sa nu fi fost reparata pe genunchi

- curatica, intretinuta etc . Nu ma cramponez pe carte service, oricum o voi duce la verificat.

- curata fiscal, doresc sa o inmatriculez

- pentru o masina care nu necesita investitii ma pot invarti catre 3000 eur.
Ma gasiti la 0752199818 Dragos sau cucdragos@gmail.com
Multumesc frumos
dadoshel
cumpaaaar
dadoshel
astept oferte
dadoshel
merge si un Clio/symbol cu aceleasi specificatii, eventual si cun 1-2 ani mai batran dar cu taxa achitata
dadoshel
cumpar
dadoshel
astept oferte
dadoshel
SUS
dadoshel
astept oferte
gabynew1
canta greierii pe aici.

detinatorii de logan isi iubesc masinile si vor 75% din pretul de fabrica pe ele smile.gif

free up smile.gif
UXE
ai incercat si pe loganclub? tongue.gif
dadoshel
nu am mai cautat in alte parti, trag nadejde sa pice p-aci ceva sau de pe la vreo cunostinta a cunostintei
dupa cum am zis, la banii astia nu ma astept sa gasesc ceva "impecabil", sper insa sa gasesc ceva onest
dadoshel
hai cu masinutaaaa smile.gif
sk100it
La 3000 de euro,incercati mai bine la o firma de taxi,care vinde masini.la un euro 4 la care doar taxa e de 700 de euro,la 2300 de euro,nu prea vad sa gasiti masina.Cu respect
dadoshel
am vazut la vanzare logane din 2007(care nu necesita taxa) sub 3000 eur pe diverse site-uri
poate apare unul si pe la vreun membru al forumului, nu ma grabesc
dannygambino
vezi de o solenza euro 4 mai bine, parerea mea (alea din 2005) au si aer si sigur sunt sub 3000 . la euro 2 e taxa prea mare
dadoshel
deschis la oferte
dadoshel
SUS
Gabryel.GLN
http://1a.ro/anunturi/detalii/3136540
dadoshel
se poate inchide, am rezolvat
multumesc frumos
madhorsefuzzy
Cum? Ce? Unde?
dadoshel
o cunostina a cunostintei smile.gif
opel corsa, 2006, 161000 km, 1.0 benzina, clima(nu ac), geamuri electrice etc
verificat service, corespunde=achitat 2500 eur
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.