Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CD Player Update List
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
octavian.gagu
Cum spune si anuntul, se vinde una bucata CD Player la pretul modic de 100 lei.
CD Player-ul a fost inlocuit si de aceea iese la vanzare. Nu prezinta zgarieturi, loviri si alte semne de brutalitate. Are pini pt iesire auxiliara, eu i-am folosit cu succes, in schimb nu citeste MP3-uri...(saracu'). Locatie...Bucuresti.
Fotografii, daca sunt doritori, voi pune...cu toate ca sunt sigur ca toti stiti cum arata utilajul smile.gif
octavian.gagu
up one time!
cosmin_69
QUOTE(octavian.gagu @ 16 Feb 2014, 13:15)
up one time!
*



Ce inseamna pini pentru intrarea auxiliara?
Adica la ce folosesete intrarea aceea ?
Eu am un Tuner List si incerc sa caut ceva care sa-mi afiseze titlurile pieselor de pe CD.
Ceva poze cu spatele ?
octavian.gagu
Din cate am inteles, unele CD playere au, altele nu au acei pini. Ideea e urmatoarea. Eu am luat 3 papuci de la o mufa de sursa ce calculator, un cablu cu jack de 3,5 mm, cei 3 papuci i-am legat la cele 3 fire care compun cablul si am scos jack-ul afara. Si asa ascultam muzica din telefon, iPod, etc.

16 Feb 2014, 22:17:
Si poze smile.gif
pustiull
eu am tuner list pe masina pot sa fac schimbarea?
Sharpe
@pustiull, trebuie sa schimbi si afisajul cu unul compatibil update list. Gasesti pe forum tutorial cu schimbarea de la tuner list.
octavian.gagu
UP again!
octavian.gagu
up negociabil!
octavian.gagu
up!

3 Mar 2014, 21:09:
A plecat! Va multumesc frumos, se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.