Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: site piese auto, ajutor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
calin_adamescu
As dori sa imi fac un magazin online. Detin un magazin de piese auto in Cluj-Napoca si as dori sa imi fac si un site, sa vand si pe internet. M-ar ajuta mult, mai ales sa imi promovez business-ul. Stie cineva sau m-ar putea ajuta cineva cu niste sugestii, idei despre vreo firma sau stie pe cineva care se ocupa de domenii web, vinde spatiu pentru hosting si ofera servicii de promovare|? Raman recunoscator celor care iau cateva minute din timpul lor sa imi lase un mesaj. Multumesc anticipat!
Markos
Ia legatura cu userul tony-s, e din Cluj si lucreaza în domeniu.
UXE
numa sa nu fie programatori amarati..
corbex
Tony's@Am&Am.us Poseda internet facut dintr-un tranzistor amarit.
vijelie
@calin_adamescu
Eu te pot ajuta cu betoane, mixturi asfaltice, balast stabilizat, agregate concasate, otel-beton, cofraje + transport materiale si utilaje necesare.
tatabobu
Tu chiar vrei sa-i construiesti un site, este? Buncar iese, nu-l sparge nici un hecar.
vijelie
Daca doreste, ii fac si un acces din reteaua de drumuri existenta.
dacis
QUOTE(vijelie @ 19 Feb 2014, 14:34)
balast stabilizat
*

Di tati stiu, da' asta nu pricep neam ce-i!... blink.gif
vijelie
Sort 0-63 mm cu puțin ciment, ii trebuie cateva zile sa se intareasca.
Cu asta + 20 cm de piatra de rau 25-80 mm deasupra ai rezolvat cel mai elegant un drum de incinta.
Ake
QUOTE(vijelie @ 19 Feb 2014, 19:37)
ii trebuie cateva zile sa se intareasca.

ce coincidenta !
vijelie
Cu ce ?
Ake
doh.gif
emotionat.gif
wise_guy.gif
vijelie
Cu aditivi acceleratori de priza ai incercat ?
calin_adamescu
Apreciez spiritul solidar spre rezistenta si durabilitatea site-ului.. Mai ales ca imi pot face un bunker de toata frumusetea! As dori, totusi, o parere pertinenta despre cei de la Claus Web.ro... Stiti ceva despre ei?
corbex
Avem si aici. Dar e Klaus, nu Claus si nu se stie daca numele de familie e Web.
In orice caz, o discutie directa cu el iti va fi realmente de ajutor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.