Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bulz Dumitru
Cumpar Dacia 1310 TLX ma intereseaza caroseria sa fie in buna stare acte in regula din Bucuresti si imprejurimi pret maxim 1000 ron 0786606419 [attachmentid=1627933764]
razvan1985
chiar crezi ca vei gasi una cu caroseria buna,acte in regula,la 1000 de lei? blink.gif am eu una,dar nu sunt dispus sa ma despart de ea pentru mai putin de 3500 de lei.
Bulz Dumitru
Pe mine ma intereseaza doar caroseria m-ai am una dar a luat-o rugina rau de tot si peste tot unde am fost nu imi fac tinichigerie si vopsitorie cu mai putin de 30 de milioane plus ca am o magazie plina de piese de schimb noi noute cumparate de taicamiu
iulica89
Recarosarea te va costa tot 3000 lei.
Masina(1000lei)+acte mai bine de 3000 lei.

A ta ce are de nu o poti repara? Daca spui ca mai ai si piese noi nu vad de ce nu poti schimba piesele ruginite si asa sigur vei iesi in castig - niciodata nu stii ce cumperi si dacie fara rugina nu am mai vazut in ultima perioada!

PS:cel mai simplu ia la pas bucurestiul in special prin spatele blocurilor, sigur vei gasi masini "abandonate" si cine stie poate gasesti una la pret modic pe care o poti reface cu o suma minima de bani...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.