Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Kit audio connection box original Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cavaleru85
Dupa cum spune si titlul vand un kit audio connection box original Renault care functioneaza la toate autoturismele Renault dotate cu cd player "Update/Tuner List".
Se pot conecta: Stick USB, Audio Aux Cable, iPod Cable.
Citeste: MP3, WMA, WAV, OGG si selectarea melodiilor se poate face inclusiv de la comenzile de volan ale autoturismului.
Citeste 32000 directoare cu 32000 mp3-uri in fiecare director deci 32000x32000 piese audio (scrie si in manual). Ordinea directoarelor este alfabetica. Atat satelitul de comanda de la volan cat si display-ul de pe bord sunt compatibile. Vine in ambalajul original cu cablurile aferente asa cum l-am cumparat.

ROG SI OFER SERIOZITATE.

Pret - 450 ron negociabil

Tel. : 0745537006
renaultlag2
Dc nu il mai folosesti?nu sa potrivit la tine?
alinushy
pai da e mai scump decat nou
clr
Am avut asa ceva pe Megane-ul meu, care avea Tuner List. Jucaria e acum pe Megane-ul fratelui meu care are Update List. Altfel spus, a fost pe masina din partea stanga a avatarului meu, iar acum e pe cea din dreapta tongue.gif
Functioneaza impecabil, iar calitatea este excelenta, in contextul in care evident se pastreaza si comenzile pe volan, device-ul emuland o magazie de CD-uri.

Recomand produsul fara retinere.

Totodata recomand totusi proba daca e vorba de altceva decat Megane 2, sau masini din perioada aia. Colegul de forum care mi l-a vandut a renuntat la el deoarece schimbase Megane-ul pe Fluence, iar pe acesta nu-i functiona.

Totodata, din cate stiu eu pentru iPod trebuie ceva cablu suplimentar care nu e inclus in kit-ul standard.

LE: @alinushy : habar n-am cat o fi acum, dar in vremea aia era ~700 ron la Renault. Produsul e OEM Renault nu chinezarie. Chinezariile echivalente gen xCarlink sunt intr-adevar pe la 100 Euro noi.
alinushy
pai daca nu e branduit de reno e chinezirie?
http://www.xcarlink.ro/6-produse
hellcat
Produsul nu e o chinezarie, are componente de calitate ce se reflecta in calitatea sunetului, incomparabil cu xcarlink si alte nazdravanii.
Dar faptul ca pe vremea cand era bunica fata mare costa max. 550 lei...nu are relevanta acum, 450 de lei mi se pare si mie un pret mare pt un produs sh.
Adica n-am luat cu 55 de euro din Franta...

Dupa cod e acb v2, adica versiunea noua, optimizata. V1 mai avea lacune, se bloca, nu recunostea unele medii, etc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.