Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Flanse Megane 2.1 / 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Nirolf91
Aduc pe comanda flanse cu tot cu rulment (producator lemforder) de foarte buna calitate. Produsul este nou, la cutie.
Pret 300 de lei bucata!
eugenTL
De curiozitate.. stii cat e la magazin? smile.gif
lucianm
Poate 300 lei ambele da si asa e mult
Nirolf91
QUOTE(eugenTL @ 27 Feb 2014, 20:53)
De curiozitate.. stii cat e la magazin? smile.gif
*


Da domnu Eugen! Stiu cat este in magazin si te invit sa te benoclezi si tu la preturile de mai jos!
http://www.onauto.ro/piese-auto/renault-me...9&piesa=1427106

QUOTE(lucianm @ 27 Feb 2014, 21:06)
Poate 300 lei ambele da si asa e mult
*



Domnu Lucian uite pentru tine ti le dau in 50 de lei ambele! Vrei asa? radmasa.gif Sincer si nu vreau sa, supar pe nimeni si imi asum ceea ce zic... eu cred ca tu si cumatrul Eugen faceti parte din categoria aia a oamenilor defapt nu a cocalarilor care au pretentii sa aibe masini de lux dar nu au bani nici pentru intretinere si nici pentru combustibil. Ok nu iti permiti si sunt sigur de asta altfel nu te-ai fi bagat in seama ca .... asaaa, atunci ai mai multe multe variante si iti sugerez sa te uiti in lista aia de preturi caci sigur sunt si "chinezarii" pentru cei ca tine care nu isi permit, dar nu comenta aiurea la un PRET care habar nu ai daca merita sau nu sau ce producator e.

Aaa si pentru voi astia care puneti la indoiala credibilitatea acestui producator va invit sa cititi postul numarul 673, pag. 23 din topicul "Flanse amortizor" ! Va multumesc pentru reclama.

Domnilor moderatori, analizand regulamentul va aduc la cunostiinta caci acesti doi useri Lucianm si Eugen au incalcat "art. 5" ( 5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc. )! Cer sanctionarea lor conform regulamentului.
marius_b81wbm
La onauto pretul acela este pe set ,chiar specifica acolo,si din cate stiu eu un set are cam doua bucati...oricum tu poti sa ceri cat vrei pe ele
eugenTL
te-ai atacat ca o gestanta si am pus o intrebare nu te-am jignit detinator de masina de lux cu piese scumpe smile.gif)
ps: am pus set de origine si nu am dat atat ci 185ron/buc! mai cauta magazine online sau mergi la magazine care nu au adaos cat casa poporului

BON dai?
le: ca sa te benoclezi si tu, 217,17ron
http://www.ingaraj.ro/rulment-sarcina-set-.../10471/1270921/
lostris234
@Nirolf91 Roata se invarte... Nu-i frumos nu...?
Bafta la vanzare...
Nirolf91
hahaha... ce am mai ras! Nu e tot una! Aici produsul este nou si plus de asta eu tie ti-am dat un sfat.... oricum imi pare rau caci ti l-am dat.
lostris234
Caci este greu sa fii om... da, asa este... Considera free up din partea mea! wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.