Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Dacia Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
radu m
Dezmembrez dacia Supernova Clima
Masina are 88.000km
Instalatie AC completa.......................................................350lei
Bobina ............................................................................50 ron
Furtune apa .....................................................................30 ron
Bord cu ceasuri .................................................................50 ron
Planetare 2 bucati ............................................................200 ron
Brate 4 bcati .....................................................................80 ron
Cutie viteze .....................................................................230 ron
Consola cu butoane ............................................................30 ron
Ventilator habitaclu /...........................................................40 ron
Radiator de clima cel de habitaclu ........................................40 ron
Volan .................................................................................30 ron
Panou sigurante ..................................................................30 ron
Fuzete complete 2 buc .......................................................100 ron
Tamburi completi 2 buc ........................................................80 ron
Punte spate .........................................................................70 ron
Caseta directie completa .....................................................150 ron
Jante de tabla 5 buc............................................................130 ron
Pompa servofrana ................................................................40 ron
Suport inferior .....................................................................80 ron
Suport cutie .........................................................................30 ron
Catalizator ...........................................................................40 ron
Condensor ...........................................................................20 ron
Telescoape fata complete 2 buc .............................................150 ron
Arcuri spate 2 buc ..................................................................40 ron
Ansamblu stergatoare 2 buc ....................................................70 ron
Centuri ..................................................................................20 ron
Hayon ...................................................................................150 ron
Bloc lumini 2buc ......................................................................40 ron
Oglinzi 2 buc..............................................................................20 ron
Manere+deschizatoare 4 si 4 buc ................................................30 ron
Prezoane 16 buc ....................................................................... 16 ron
Rezervor ..................................................................................40 ron
Banchete spate .........................................................................40 ron
Fete de usi 4 buc .......................................................................50 ron
Torpedou ...................................................................................15 ron
parbriz,usi,etc, masina este momentan completa. Se afla la 30km de locuinta mea,prin urmare doar in weekend pot demonta piesele comandate si le voi expedia cu posta romana sau fan courier,depinde cum vrea destinatarul.
Contact:
0769799909 Mihai
flavyus
arcurile spate si telescoapele ce pret au?
radu m
QUOTE(flavyus @ 11 Mar 2014, 17:59)
arcurile spate si telescoapele ce pret au?
*


150 lei. Telescoapele sunt aproape noi!
radu m
s.au dat aparatorile noroi fata+tobe finala si intermediara
florinserban
Salut...
Da-mi si mie un pret pentru urmatoarele cand ai timp si daca le mai ai:
- jantele(daca sunt ok, cu tot cu capacele alea din mijloc, 5.5J 13H2 ET42 parca)
- aparatorile de noroi de pe spate
- opritoarele de la usa (alea de fac usa sa se deschida in 3 trepte)
- actuatorii de la inchiderea centralizata
- buton avarie (sau toate)
- ceasul digital
- cele 2 bucati de plastic de deasupra bordului, la imbinarea cu parbrizul
- eleronul
- broastele de la usile din spate.
Spune-mi te rog si in ce interval orar pot sa te sun, daca e sa discutam la telefon. 0728 239 205 (Florin).
Ms mult!
talibanu
Salut,
M-ar interesa 1 bucata cheie cu buton (in special carcasa, sa aiba butonul pentru inchidere-deschidere, partea electronica o am eu)....si un pret, te rog.
Multumesc.
radu m
QUOTE(talibanu @ 13 Mar 2014, 15:00)
Salut,
M-ar interesa 1 bucata cheie cu buton (in special carcasa, sa aiba butonul pentru inchidere-deschidere, partea electronica o am eu)....si un pret, te rog.
Multumesc.
*


50lei

13 Mar 2014, 21:28:
QUOTE(florinserban @ 13 Mar 2014, 14:34)
Salut...
Da-mi si mie un pret pentru urmatoarele cand ai timp si daca le mai ai:
- jantele(daca sunt ok, cu tot cu capacele alea din mijloc, 5.5J 13H2 ET42 parca)
- aparatorile de noroi de pe spate
- opritoarele de la usa (alea de fac usa sa se deschida in 3 trepte)
- actuatorii de la inchiderea centralizata
- buton avarie (sau toate)
- ceasul digital
- cele 2 bucati de plastic de deasupra bordului, la imbinarea cu parbrizul
- eleronul
- broastele de la usile din spate.
Spune-mi te rog si in ce interval orar pot sa te sun, daca e sa discutam la telefon. 0728 239 205 (Florin).
Ms mult!
*



jante 150lei
opritoare 20lei
buton avarie 10lei
plastice 15lei
eleron 70lei
broaste 20lei
ceas digital 20lei
catalinski
Poti pune poze si cu interiorul?
Zimi un pret pentru suportul de casetofon din consola centrala.
radu m
QUOTE(catalinski @ 13 Mar 2014, 22:32)
Poti pune poze si cu interiorul?
Zimi un pret pentru suportul de casetofon din consola centrala.
*


Poze nu am momentan. Suportul s.a dat!
florinserban
QUOTE(radu m @ 13 Mar 2014, 18:41)
jante 150lei
opritoare 20lei
buton avarie 10lei
plastice 15lei
eleron 70lei
broaste 20lei
ceas digital 20lei


In mod sigur o sa iau jantele... Aveti idee cam ce greutate are o janta? Cei de la Posta Romana accepta colete pana in 20Kg.. Ma gandesc ca fiecare ar avea cam 5Kg, deci ar iesi 2 colete... Ar fi ok un pret de 200 de lei, cu taxele postale incluse?
As vrea si restul de piese, dar undeva la inceputul lunii viitoare, in cazul in care ar mai fi disponibile, cu exceptia eleronului...

Multumesc!
radu m
QUOTE(florinserban @ 14 Mar 2014, 11:35)
In mod sigur o sa iau jantele... Aveti idee cam ce greutate are o janta? Cei de la Posta Romana accepta colete pana in 20Kg.. Ma gandesc ca fiecare ar avea cam 5Kg, deci ar iesi 2 colete... Ar fi ok un pret de 200 de lei, cu taxele postale incluse?
As vrea si restul de piese, dar undeva la inceputul lunii viitoare, in cazul in care ar mai fi disponibile, cu exceptia eleronului...

Multumesc!
*


Sunteti din Focsani,sau nu mai tin eu bine minte?
florinserban
Da, Focsani, Vrancea...
talibanu
Salut,
Mi se pare un pic cam mult 50 Ron pe o cheie (fara suparare smile.gif )...Iti pot da 25 Ron + transport (il platesc eu, prin Fan Courier - (am vazut ca trimiti si cu ei))...daca e ok, sa imi spui si iti dau adresa de livrare si nr. de telefon pentru contact.....Multumesc.
radu m
QUOTE(talibanu @ 14 Mar 2014, 15:00)
Salut,
Mi se pare un pic cam mult 50 Ron pe o cheie (fara suparare smile.gif )...Iti pot da 25 Ron + transport (il platesc eu, prin Fan Courier - (am vazut ca trimiti si cu ei))...daca e ok, sa imi spui si iti dau adresa de livrare si nr. de telefon pentru contact.....Multumesc.
*



salut! cheia nu este a mea,ci a unui vecin a gasit-o pe strada pe vremea cand se fabricau.I-am explicat ca e un pret destul de mare,daca vrei sa vorbesti cu dansul da-mi un pm si iti dau nr lui de telefon.
talibanu
Salut.
Iti pot trimite si PM, dar daca nu l-ai convins tu care cat de cat il cunosti, nu cred ca va negocia cu mine wink.gif ...daca cumva se razgandeste, da-mi un PM....bafta.
radu m
S-a dat bobina + suporturile de la boxe spate. Multe piese valabile!
florinserban
Datele de contact complete sunt:

Destinatar: Serban Florin
Adresa: Str. Cpt. Cretu Florin, Bl.11, Ap.9, Focsani, Vrancea, cod postal: 620175.

Multumesc!
O seara placuta!
radu m
QUOTE(florinserban @ 16 Mar 2014, 20:17)
Datele de contact complete sunt:

Destinatar: Serban Florin
Adresa: Str. Cpt. Cretu Florin, Bl.11, Ap.9, Focsani, Vrancea, cod postal: 620175.

Multumesc!
O seara placuta!
*



Le-am notat,va contactez maine cand le pun. O seara placuta si dumneavoastra!
Poze cu masina, multe piese bune. Saptamana aceasta voi dezembra la ea pe fiecare zi.
BoR
Am trimis PM.
radu m
QUOTE(BoR @ 16 Mar 2014, 22:33)
Am trimis PM.
*


Vazut si trimis!

Jantele au plecat catre colegul Serban Florin. Sa le stapaneasca sanatos.
Multe,multe piese valabile...
radu m
up!
radu m
up!
radu m
s-a dat bobina,bloc lumini,ax volan
up,up!
florinserban
Salut,

Au ajuns jantele ieri, azi le ridic de la posta.
Mutumesc mult!

21 Mar 2014, 13:12:
Am fost si am ridicat jantele, multumesc mult inca o data!
Referitor la restul de piese, actuatorii/motorasele de la inchiderea centralizata, le aveti?
radu m
QUOTE(florinserban @ 21 Mar 2014, 11:24)
Salut,

Au ajuns jantele ieri, azi le ridic de la posta.
Mutumesc mult!

<span class='edit'>21 Mar 2014, 13:12:</span>
Am fost si am ridicat jantele, multumesc mult inca o data!
Referitor la restul de piese, actuatorii/motorasele de la inchiderea centralizata, le aveti?
*


Da, in mare parte am toate piesele de care mi-ati zis. Imi dati un telefon si rezolvam.
radu m
up!
radu m
up!
radu m
up!
Bogdan90
Ma intereseaza pret si poze pentru urmatoarele:

Amortizoare spate (daca sunt pe ulei/gaz, poate stii si firma)
Brat stanga (sa nu se fi umblat cu suruburile pivotului slabite si sa se fi majorat gaurile de prindere)
Maciulie/nuca schimbator

Multumesc!
radu m
QUOTE(Bogdan90 @ 25 Mar 2014, 13:51)
Ma intereseaza pret si poze pentru urmatoarele:

Amortizoare spate (daca sunt pe ulei/gaz, poate stii si firma)
Brat stanga (sa nu se fi umblat cu suruburile pivotului slabite si sa se fi majorat gaurile de prindere)
Maciulie/nuca schimbator

Multumesc!
*


Salut!
Amortizoarele sunt Monroe pe ulei! 60lei 80lei cu arcuri!
Bratul il am ! 30lei
Nuca schimbator 30lei
Bogdan90
Ti-am lasat pm.
florinserban
Buna ziua,

Inca nu pot da reply la PM...
Trimiteti-mi va rog urmatoarele:
- opritoare 20lei
- buton avarie 10lei
- plastice 15lei
- broaste 20lei
Iar daca aveti si actuatorii de la inchiderea centralizata, punetii si pe aceia in colet...
100 de lei cu taxele postale incluse ar fi ok? Nu va pot face plata in avans pana marti din pacate, daca puteti astepta, eu nu ma grabesc....

Multumesc!
radu m
QUOTE(florinserban @ 26 Mar 2014, 11:28)
Buna ziua,

Inca nu pot da reply la PM...
Trimiteti-mi va rog urmatoarele:
- opritoare 20lei
- buton avarie 10lei
- plastice 15lei
- broaste 20lei
Iar daca aveti si actuatorii de la inchiderea centralizata, punetii si pe aceia in colet...
100 de lei cu taxele postale incluse ar fi ok? Nu va pot face plata in avans pana marti din pacate, daca puteti astepta, eu nu ma grabesc....

Multumesc!
*



Buna ziua! sambata sau duminica ajung la masina,luni o sa vi le expediez,cand ajung la masina va dau un telefon!
florinserban
E ok, multumesc mult inca o data!
vld22
salut, un pret pentru parbriz ?
radu m
QUOTE(vld22 @ 27 Mar 2014, 13:24)
salut, un pret pentru parbriz ?
*


salut! nu este bun!
radu m
up!
radu m
Dezmembrez dacia Supernova Clima
Masina are 88.000km
Furtune apa .....................................................................30 ron
Bord cu ceasuri .................................................................50 ron
Planetare 2 bucati ............................................................200 ron
Brate 4 bucati .....................................................................80 ron
Cutie viteze .....................................................................230 ron
Consola cu butoane ............................................................30 ron
Ventilator habitaclu /...........................................................40 ron
Volan .................................................................................30 ron
Panou sigurante ..................................................................30 ron
Fuzete complete 2 buc .......................................................100 ron
Tamburi completi 2 buc ........................................................80 ron
Punte spate .........................................................................70 ron
Caseta directie completa .....................................................150 ron
Pompa servofrana ................................................................40 ron
Suport inferior .....................................................................80 ron
Suport cutie .........................................................................30 ron
Catalizator ...........................................................................40 ron
Condensor ...........................................................................20 ron
Telescoape fata complete 2 buc .............................................150 ron
Arcuri spate 2 buc ..................................................................40 ron
Ansamblu stergatoare 2 buc ....................................................70 ron
Centuri ..................................................................................20 ron
Hayon ...................................................................................100 ron
Oglinzi 2 buc..............................................................................20 ron
Manere+deschizatoare 4 si 4 buc ................................................30 ron
Prezoane 16 buc ....................................................................... 16 ron
Rezervor ..................................................................................40 ron
Banchete spate .........................................................................40 ron
Fete de usi 4 buc .......................................................................50 ron
Torpedou ...................................................................................15 ron
etc, masina este momentan completa. Se afla la 30km de locuinta mea,prin urmare doar in weekend pot demonta piesele comandate si le voi expedia cu posta romana sau fan courier,depinde cum vrea destinatarul.
Contact:
0769799909 Mihai
radu m
Up!
radu m
Up!
radu m
up!
radu m
up!
rockybt18
Salut. Hayonul s-a dat? As dori stopul ce vine in eleron daca se poate sau eleronul cu totul daca nu se vinde altfel. As dori si catalizatorul daca este in stare buna. Un pret va rog daca este valabil.
Multumesc
radu m
QUOTE(rockybt18 @ 5 Apr 2014, 13:37)
Salut. Hayonul s-a dat? As dori stopul ce vine in eleron daca se poate sau eleronul cu totul daca nu se vinde altfel. As dori si catalizatorul daca este in stare buna. Un pret va rog daca este valabil.
Multumesc
*


Salut! 100lei toate piesele~!
radu m
up!
catalinski
suportul casetofon aveti?si la ce pret?
radu m
QUOTE(catalinski @ 6 Apr 2014, 23:11)
suportul casetofon aveti?si la ce pret?
*


nu am
radu m
S-au dat si amortizoarele fata,planetara dreapta. Restul pieselor valabile!



9 Apr 2014, 11:15:
up!
radu m
up!
radu m
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.