Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese din dezmembrari Logan, Megane, Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bucuresti
Vand piese din dezmembrari Dacia Logan 1.5 Dci - 2008, Renault Clio 1.2 16v - 2010 si Renault Megane 1.6 16v - 2006. Relatii aici sau la tel 0769.250.250 Bucuresti.
mc_fane
stopuri megane sedane si jante aliaj pe 16?
Bucuresti
stopuri nu am iar jentile sunt doar doua intregi.
NicuPop79
ce model de jante ?
Dr_cata
Salut,

Un pret pentru sigle(romb) fata/spate, baghetele cromate fata/spate si lampile de la numar pentru clio?

Daca le mai ai si daca sunt intregi bineinteles.
Bucuresti
Jantele sunt 180 lei bucata iar ornamentul nichelat de jos e 100 lei. Sigla cu incuietoare e 150 lei. Cele de pe fata nu le am. Lampile de numar sunt 60 lei amandoua.
CataT
QUOTE(Bucuresti @ 1 Apr 2014, 13:29)
Vand piese din dezmembrari Renault Megane 1.6 16v - 2006.


Salut!
Janta de pe roata de rezerva doar daca este de 16" si bandouri portiere fata cu monogramele cromate 1,6 16V?????
Bucuresti
Janta este pe 16, la pretul de 130 lei originala. Bandouri nu am decat pe dreapta dar il dau doar cu tot cu usa. smile.gif
teffanita
Salut,

Fata interioara de la usa din stanga pentru megane 2.2 pe negru ai?

Multumesc,
Bucuresti
Nu, interiorul e bej.
CataT
QUOTE(Bucuresti @ 3 Apr 2014, 08:59)
Janta este pe 16, la pretul de 130 lei originala.
*



Rog un pret daca se da fara cauciuc.
Bucuresti
Pretul este pentru janta. Doar pentru janta.
CataT
Nu, multumesc!
Bucuresti
Motorul de la Clio e aproape nou, are 30000 km.
Bucuresti
Up.

8 Apr 2014, 08:31:
Nu am decat oglinda din dreapta. Oglinda completa 200 lei, buton comanda oglinzi 50 lei. Zona Mihai Bravu. Momentan nu pot raspunde la PM.
king_zaraza
M-ar interesa macaraua de la geamul stanga fata pentru Renault Megane 2. Imi puteti da un pret? Stima
Bucuresti
Macaraua completa (cu motoras) are pretul de 200 lei.
teffanita
Prezoane jante aliaj? La ce pret?
lucian_1985
Megane-ul a avut senzori de parcare?
Bucuresti
Pretul per bucata este 15 lei pentru mai putine de 8 buc si 10 lei pentru mai multe de 8.

10 Apr 2014, 16:35:
Nu stiu daca a avut, nu am barile.
DrV
Salut, m-ar interesa spalatoarele de faruri (duzele cu furtunas, sau ce vine sub ele, fara bidonas), perdeaua de geam dreapta spate si manerele interioare ale usilor din fata (daca nu sunt decojite - cele de care tragi sa inchizi usa). Multumesc.
Bucuresti
Spalatoarele nu la mai am, manerele au vopseaua cojita iar perdeluta e 150 lei dar nu am la ea si clipsul de prindere de sus.
DrV
Multumesc pentru promptitudine. Mai caut, o zi placuta.
king_zaraza
Macaraua completa (cu motoras) are pretul de 200 lei.

Se pare ca motorasul mai e bun. In principiu m-ar interesa doar macaraua, dar o sa vad exact luni cand o sa demontez. Care ar fi pretul doar ptr macara?. Stima
Bucuresti
Doar pentru macara 150 lei.
Bucuresti
Inca disponibile usa fata/spate pe partea dreapta, capota portbagaj, doua jante Curacao, diverse repere plastic interior, cutie viteze si altele pentru Megane2.
vulpy1980
pompa servo electrica dci logan ?
octavian.gagu
Ma intereseaza capacul motorului 1,6 16V ...daca are toate piciorusele...si capacelul care acopera gaura cheii de la usa soferului (sa fie argintiu). Multumesc!
george 07
Salut ! ma intereseaza bara de torsiune <stabilizatoare>daca se poate cu tot cu cleme si prezoanele de prindere si pret ... daca o mai ai la Logan . Multumesc !!!
Bucuresti
Capacul motorului cel cu 16 16v are doar 3 picioruse din 4. Daca te intereseaza, maine revin cu poze. Pretul este 100lei. Capacul de la incuietoare nu-l mai am. Bara stabilizatoare de la logan este 70 lei cu tot cu cleme si prezoane.

23 Apr 2014, 14:38:
Set macarale+motoras geamuri electrice spate Logan FZ1/2 - 250 lei. Bloc butoane comanda geamuri electice spate 50 lei.

24 Apr 2014, 08:34:
In continuare nu pot raspunde le PM. janta de tabla de Megane e pe 16'si costa 130 lei originala iar pentru Logan nu o mai am.

24 Apr 2014, 08:45:
Pompa servo Dci nu am.

24 Apr 2014, 12:43:
Stop MCV cu complet, nou - 150 lei.
Far Clio2 - 300 lei.
Far Megane 2 - 150 lei
Stop Megane 2 - 100 lei
Stop Megane 2 nou -150 lei
Bucuresti
Grila radiator Logan2 - 300 lei
Grila radiator Symbol - 300 lei
Lampi spate Clio - 100 lei perechea.

26 Apr 2014, 11:29:
Butoanele de pe volan nu se dau separat. Volanul e 250 lei fara airbag. Airbagul este 350 lei. Blocul de butoane din stanga jos este dat.
g0dz3uS
Furtunasele de la vasul de lichid , pana la stropitoarele de parbriz Logan , exista ?
Bucuresti
Furtunasele de la stropitoarele de parbriz sunt 40 lei cu tot cu T-uri.
Senzor faruri adaptive Megane2 - 100 lei buc sau 150 lei perechea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.