Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Toyota Auris 2008 6000Euro 1,6 124 CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
iuli23
Marca: Toyota
Caroserie: Hatchback
Capacitate motor: 1 598 cm3
Stare: Utilizat
Rulaj: 127 000
An de fabricatie: 2008
Combustibil: Benzina
Model: Auris


Dotari:
jante aliaj 16'', proiectoare ceata, Motor 1,6 124 CP

Alti parametri:
carte service

Securitate:
ABS,ESP airbag-uri, imobilizator,

Confort:
geamuri electrice(toate 4), oglinzi electrice, clima 2 zone, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, pilot automat, comenzi volan, senzori parcare

Masina este trecuta pe Societate civila, a fost achizitionata la 12.000 km. Detin dosar cu reviziile periodice, facturi la piese si manopera.Are cauciucuri de vara si iarna

Nu prezinta defecte mecanice si estetice.Nu a suferit accidente.
Masina este inmatriculata in RO

Usor negociabil
Bucuresti
NR tel : 0731053849
0728929015
bodo90
salut
Accepti schimb cu Dacia din anul 2010 ?
iuli23
Nu accept schimburi.. + ca nu se compara ..
anton11
adica noi cei cu Dacii suntem, mai saraci......
iuli23
nu, si nici macar nu am spus asta.Era vorba ca nu poti compara o dacie cu toyota..pe langa faptul ca este mult mai fiabila,potenta uita-te si ce dotari are...clima nu gasesti pe nici o dacie..sau motoare de 124 cp

Si 2 nu accept schimburi pentru ca dupa vanzarea acestei masini se va mai pune o diferenta si se va achizitiona alta..

<span class='edit'>6 Apr 2014, 21:17:</span>
UP 5500 E
geooox
sper sa nu fiu offtopic dar cred si sper ca auris nu e aceeasi cu yaris ... made in urss (are socrameu din 2007) si nu prea e nimic de capul iei, se sgarie f usor, si face ca toti dracii pe un drum accidentat + alte minusuri ... bafta la vanzare e misto auris !
iuli23
NU ma oftic..dar nu inteleg ce cauti aici..nu esti interesat de produsul meu nu intri/nu comentezi, mai ales cand nu sti sa scri romaneste. Ai mari probleme de scriere semi analfabetism nu este jignire ci o constatare Rog un moderator sa ia masuri

5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc.
Ampt
QUOTE(iuli23 @ 6 Apr 2014, 22:51)
NU ma oftic..dar nu inteleg ce cauti aici..nu esti interesat de produsul meu nu intri/nu comentezi, mai ales cand nu sti sa scri romaneste.
*


Vezi că tocmai ai uitat câte un "i"! wink.gif
ali3n_cop
Eu cred ca a scris asa intentionat si mai cred ca daca nu ar exista persoane care nu au viata personala si care isi pierd timpul enervandu-le pe altele sau bagandu-si nasul in oala altora, viata ar fi mai frumoasa. Lasati omul sa-si vanda produsul sau adresati intrebari strict la subiect, ce atata panarama?
iuli23
UP am lasat-o la 5500
iuli23
up
iuli23
up
UXE
Masina de firma cumva?

Ma refer la faptul ca a fost folosita in interes de serviciu , nu personal.


A mea e din 2006 si are 126 000km si merg cu ea zilnic din prima zi. Dupa un mic calcul reiese ca a facut 31750km pe an sau 2645 km pe luna (calendaristica tongue.gif).

Eu fac cam 30km pe zi... din calculul meu reisese ca masina a facut cam 90km/zi


iuli23
da, masina a fost folosita in interes de serviciu, mai exact transportul avocatilor(se pleca in provincie maxim 400 km de bucuresti).. deci masina nu a fost folosita la carat stiu eu ce in scop personal(aragaz, ciment si oi radmasa.gif )
Nu stiu daca are mult sau putini la anii astia( firma mai detine o masina tot pentru transportul avocatilor, deci nu se mergea exclusiv cu aceasta)

Se vinde pentru ca se doreste achizitionarea alteia mai noi biggrin.gif

ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
iuli23
up
iuli23
up
iuli23
up
iuli23
up
iuli23
up !
iuli23
valabil
iuli23
se poate vedea in bucuresti langa Pasajul Marasesti
iuli23
up
iuli23
5000
iuli23
up
iuli23
vandut, se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.