Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] [FAR-OGLINDA-SIGLE] Renault CLIO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
WTX
Vand urmatoarele de pe un Renault Clio:

- far dreapta interior culoare gri (impecabil, se paote monta direct, original Renault)

- oglinda exterioara electrica incalzita stanga, completa (brat oglinda+oglinda in sine)

- oglinda exterioara electrica incalzita stanga, doar sticla cu suportul ei

- sigle spate Renault Clio, 3 bucati (sunt vopsite cu un spray)
BogdanIce
salut, la ce pret e sticla oglinda? functioneaza incalzirea pe ea? ms
WTX
Am 2 'suporti' originali pentru sticla (oglinda), perfect functionali, ambii pentru electrica+incalzire, ambii contin si sticla (oglinda).
La unul e sticla (oglinda) originala Clio, putin zgariata (se vede in poza, nu afecteaza la condus) si la celalalt suport am o oglinda (sticla) normala.



13 May 2014, 11:10:
up!
WTX

up
WTX
up!
WTX
Up!
WTX
up!
WTX
up!
WTX
up!
WTX
up
lee50mihai
Si totusi,nu spui si pretul?
WTX
biggrin.gif scuze,am omis!

450 ron TOT!
WTX
Up!
WTX
up!
WTX
up!

14 Jun 2014, 09:03:
Up!
WTX
up!
WTX
up!

18 Jun 2014, 14:00:
up!
WTX
se mai adauga:
- 1x proiector ceata DREAPTA (perfect functional + bec) cu folie de protectie galbena Renault RS Style = 50 RON
- 2x stopuri (STANGA + DREAPTA) cu semnalizarea alba (perfect functionale), complete (corp ''sticla'' + placa electronica pe care se pun becurile + capac plastic + cele 2 suruburi plastic) = 60 RON

Atat proiectorul ceata cat si stopurile sunt originale RENAULT si perfect functionale.
Stopurile au mici ''defectiuni estetice'':
- stopul stang are o mica crapatura spre laterala din dreapta a corpului; aproape insesizabila
- stopul drept a fost spart cu o piatra de un ''odihnit'' si am incercat sa-i lipesc toate cioburile cu SuperGlue

''Defectiunile estetice'' de pe stopuri NU permit intrarea apei. Cineva cu rabdare, un smirghel fin si apoi folie de protectie intunecata, le scoate tipla
Pozele sunt reale, cine doreste ceva mai in detaliu sa ma contacteze pentru orice detaliu.
WTX
up!

23 Jun 2014, 08:32:
up!
WTX
up!
WTX
UP!
WTX
UP!

400 ron TOT!
WTX
up!
WTX
up si negociabil!
WTX
up!
WTX
up!
WTX
Up!

16 Jul 2014, 10:53:
up
WTX
up!
WTX
up!
WTX
up

22 Jul 2014, 17:59:
up!
WTX
up!
WTX
up!

30 Jul 2014, 15:58:
up
WTX
up!

300 RON azi!! transport gratuit cu fan curier
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.