Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia sau Dacia ? Care dintre ele ?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
caposu'
Pentru poroiect modificare : Sunt foarte nehotarat ador foarte mult modelul sport si am gasit multe la pretul de 30 de milioane insa nu am acum toti banii si in viitor nici nu cred ca o sa pot sa i strang gramada pe toti ! Am spus ca o sa imi iau un break sa il fac 1300 gordini ceva rar dar nici ideea asta nu ma incanta ! Acum ma zbat intre doua idei 1300 ( sau ma rog 1310 si sa il fac 1300 ) sau supernova/nova gti ! Ideea este ca vreau sa iau una sa i fac un transplant de motor si sa ma joc cu ea din "gand in gand" ! I 4 usi nu prea ma bucura ideea cu 1300 nu prea mi-a placut pana acum dar am vazut o dacie cu nr WRC si imi place ideea tipului.... in schimb super nova imi place si as face ceva cu ea dar am inteles ca are diverse probleme.... Motorul sa fie din seria f (F7P SAU F7R) o masina cu un target de 150+ hp ! Voi ce parere aveti care iese invingatoare aia o iau ! Doar dintre astea 2 va rog !
cosmin_2300
Dacă nu poți strânge 3000 de lei pentru o mașină, de ce crezi că îți vei permite să o modifici?
maho
Un sticker cu "WRC" e mai ieftin.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.