Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Symbol/Megane/Fluence
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihaigr21
ma intereseaza masina de proprietar , ca de intermediari e plin
fabricatie 2010-2012
nu ma deranjeaza o bara/usa etc revopsite, dar nu ma intereseaza masini cu structura atinsa in vreun fel , airbag inlocuit, etc, intelege toata lumea smile.gif
buget 5700 euro
mihaigr21
cineva ceva ?
am vazut ieri cateva masini, doar symbol-ul unui coleg de forum mi-a placut dar nu ma incadrez financiar, in rest numai masini lovite sau complet neingrijite
bobcat
salut, am eu un megane coupe din 2007, 1.6 16v, ingrijita, fara probleme, are 72000km, clima etc... Poate te intereseaza smile.gif

29 May 2014, 18:00:
Acum am vazut ce masina ai in semnatura tongue.gif, gasesti destule din 2010 aduse din franta la pretu ala smile.gif
slider2
un symbol din 2008 te intereseaza? are taxa achitata (am dovada), motor 63kw, aer conditionat automat, jante aliaj cu anvelope vara, jante tabla cu anvelope iarna, servodirectie, computer bord, oglinzi electrice incalzite, volan si schimbator imbracate in piele, geamuri electrice fata - spate, 2 airbaguri, negru metalizat, abs, anvelopele sunt cam la jumatatea vietii, senzori de parcare spate, folie geamuri spate si luneta lumar omologata rar, km 122.000
CRI72
uite un pont aici.
http://olx.ro/oferta/renault-symbol-ID1LkuH.html#634335ee11
garantat e ce scrie acolo.
mihaigr21
@ slider2 .... vroiam ceva mai nou
frumusel symbolu-ul pe gpl

am achizitionat un clio 3 facelift . 2011 ,un singur proprietar de noua, motor 1,2 benzina , destul de dotat : clima, navigatie, jante 16, senzori de lumini si ploaie, si o imitatie de piele pe marginea scaunelor smile.gif
il voi prezenta zilele urmatoare

se poate inchide
danmarinescu
Nu va intereseaza un Renault Megane II ?
Combustibil: Diesel
An de fabricatie: 2006
Rulaj: 67 010 km
Caroserie: Berlina
Capacitate motor: 1 500 cm3
Model: Megane II Tip APV LM02
Confort: inchidere centralizata, senzori ploaie, geamuri electrice, oglinzi electrice, comenzi volan, climatronic, radio/CD, tapiserie piele (partial), pilot automat, servo directie, computer de bord, scaune incalzite
Securitate: ABS, airbag-uri, alarma
Caracteristici: jante aliaj, proiectoare ceata
Putere: 75 kw / 101 CP
Criterii tehnice : Nivel de echipare EA4, completare nivel de echipare SAN913, completare serie limitata EPACK Cod nuanta TED11 Îmbracaminte scaune DRAP15
Armonie interioara HA
NU ARE TAXA DE MEDIU PLATITA.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.