Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault megane I 1.4 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
HondaD
Dezmembrez masina personala Renault Megane I facelift, din 99 1.4 16v
mai putin motorul+cutia, directia ,suspensia si usa dreapta spate care e zgariata si putin indoita, din interior s-a dat sistemul audio
Pentru mai multe detalii astept intrebari.
BIBANU78
Conductele de alimentare cu benzina de la motor pina la rezervor, tubulatura de la filtrul de aer ce vine pina in fata la radiator, plasticele de sub bara de acopera radiatoarele, carenajul fata roata dreapta ..... proiectoarele cu tot cu instalatie si contactul cu tot cu cheie doar partea metalica
catalin1
pompa de benzina ma intereseaza ,pret si daca merge pe un hachbak
StefanIS
Eu am un megane 1 1.6 16v hatchback si am nevoie de conducta de benzina(sper ca se potriveste si la mine cea de la 1.4 16v) care ajunge de la motor pana undeva sub scaunul pasagerului din dreapta unde se uneste printr-un clips de o alta conducta care duce spre rezervorul masinii.Sper ca ai inteles despre ce este vorba.Daca ai aceasta piesa zi-mi te rog ce pret are?As mai avea nevoie de farul stanga daca este marca DEPO pentru ca il am pe cel de pe dreapta aceasta marca si as vrea sa ii fac pereche.Ce pret are?
HondaD
Scuzati dar masina s-a dat cu totul... Topic Inchis ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.