Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope 185/65/R15 vara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adicristea
Salut!

Am patru anvelope de vară care au fost pe Hyundai i30 de când am cumpărat mașina în 2008 (de la 0 km). De fapt 3 sunt Hankook DOT T7DF (nu reușesc să găsesc niște cifre, mai caut, ar trebui să fie 2008 sau cel mult 2007), iar una este Vredestein T-Trac DOT 0902. Motivul pentru care am una diferită este că una dintre anvelopele Hankook s-a tăiat într-o bordură acum aproximativ 2 ani. Anvelopele Hankook au cam 45.000 km făcuți, cea Vredestein doar 4000 (era nouă când am cumpărat-o, am mers cu ea o perioadă, a venit iarna, iar după ce am pus-o din nou pe mașină mi-am cumpărat un Smart cu care am circulat non-stop, chiar și la drumuri lungi).

Se dau pentru că ocupă spațiu.

Prețul pentru toate 4 este de 150 lei. Nu trimit în țară, cine le dorește vine și le ridică din București, Drumul Taberei. Dacă până vineri nu le dau (sunt și pe alte site-uri, primul venit, primul servit), se aruncă.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


0752.06.73.93
Adi


Mulțumesc.
adicristea
Valabil.
adicristea
Hankook sunt DOT 4307. Încă valabil până mâine. Prețul scade la 100 lei toate patru.
adicristea
Anvelopele se aruncă. Mulțumesc, se poate închide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.