Cumpar cateva piese pentru Renault Megane 1 hatchback din 2000, faza 2, pe benzina 1.6 16v, 79 kw, 107 cp.Am nevoie de:
-Faruri originale Valeo(modelul cu 2 becuri si cu reglaj electric) in stare buna , necrapate, cu toate clemele de prindere ok;
-Capota originala fara rugina, nelovita, nechituita sa fie cu vopsea originala.Poate sa ramana cu ornamente si capitonaj daca nu se schimba pretul foarte mult;
-Macara electrica originala pentru geamul soferului;
-Bara fata modelul cu gauri pentru proiectoare.Poate sa ramana cu tot cu bandourile din plastic.Sa fie originala necrapata sau chituita aiurea si cu toate urechile de prindere in regula;
-Aripa dreapta originala neindoita,fara rugina si fara sa fi fost chituita aiurea cum am mai vazut;
-Bandourile de pe plafonul masinii cu tot cu clemele de prindere;
-Manere interioare cromate;
-Conducta benzina-bucata care iese din motor si ajunge undeva sub scaunul pasagerului din dreapta soferului unde se uneste printr-un clips cu alta conducta care duce la rezervor;
-Bara spate in stare buna nechituita aiurea, necrapata si cu toate urechile de prindere in regula;

Cine are ceva din ce am zis sau alte piese si vrea sa scape de ele sa imi lase mesaj pe privat!

21 Jun 2014, 09:37:
Inca astept oferte nu are nimeni piese pentru megane 1 phase 2 ?