Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cutie de viteze Logan NOUA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SilvianS.
Se vinde o cutie de viteze pentru Logan, nou-noutza, nemontata pe masina.
Piesa este de tip JH3-052.
Codul de producator al piesei: 320103760 R
Cutia de viteze este noua, neatinsa, asa cum a venit din fabrica, fixata pe o platforma de lemn.

Pret: 1900 lei, negociabil in limte rezonabile.
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP.
SilvianS.
Se vinde o cutie de viteze pentru Logan, nou-noutza, nemontata pe masina.
Piesa este de tip JH3-052.
Codul de producator al piesei: 320103760 R
Cutia de viteze este noua, neatinsa, asa cum a venit din fabrica, fixata pe o platforma de lemn.

Pret: 1900 lei, negociabil in limte rezonabile.
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!

Se vinde o cutie de viteze pentru Logan, nou-noutza, nemontata pe masina.
Piesa este de tip JH3-052.
Codul de producator al piesei: 320103760 R
Cutia de viteze este noua, neatinsa, asa cum a venit din fabrica, fixata pe o platforma de lemn.

Pret: 1900 lei, negociabil in limte rezonabile.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
up!
SilvianS.

Se vinde o cutie de viteze pentru Logan, nou-noutza, nemontata pe masina.
Piesa este de tip JH3-052.
Codul de producator al piesei: 320103760 R
Cutia de viteze este noua, neatinsa, asa cum a venit din fabrica, fixata pe o platforma de lemn.

Pret: 1700 lei, negociabil.
SilvianS.
UP.
SilvianS.
Piesa este disponibila.
UPDATE TEHNIC: nu este compatibila cu Loganul diesel.
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
De Halloween, 100 de lei reducere! smile.gif
(anunt valabil pana la 5 noiembrie inclusiv)
dj_ionutz
Ofer 1000ron azi!
SilvianS.
@ dj_ionutz

Multumesc pentru oferta.
As putea accepta 1400 lei.
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!

Detalii pret:
- pentru 1.400 lei, piesa este ridicata de cumparator de la locatia vanzatorului (Bucuresti, sector 6 - Militari)
- pentru 1.500 lei - ofer livrare gratuita in Bucuresti (la locul indicat de cumparator) si in localitatile limitrofe (Chiajna, Domnesti, Balotesti, Chitila, Otopeni, Pantelimon, Popesti-Leordeni, Voluntari, Pipera, Mogosoaia etc.).
- pot asigura livrare piesei si in orase relativ apropiate de Bucuresti (Buzau, Ploiesti, Giurgiu, Pitesti, Slobozia, Urziceni) cu acoperirea costului transportului (benzina) de catre cumparator; detaliile pot fi negociate.
SilvianS.
UP!
b20sex
sa inteleg ca pana acum nu ai primit nici o oferta mai mare decat a mea, de 1000 de lei
imi place totusi ca ai fost ambitios si in acelasi timp te-ai apropiat de o valoare corecta
nu te supara dar acesta este un pret rezonabil si corect.
spor la vanzare
SilvianS.
@b20sex:

Multumesc pentru mesaj. Nu am de ce sa ma supar, nu traiesc din comertul cu piese auto.
In privinta ofertelor, pana acum am avut doua: ambele persoane doreau sa puna cutia pe Loganuri diesel, ceea ce nu se poate (la momentul respectiv am si precizat in anunt ca nu e compatibila cu masinile pe motorina). Au mai fost niste telefoane de la "smecherasi", samsari de piese etc.
In privinta pretului, sunt constient ca el este rezultatul cererii si ofertei. Dar, deoarece nu tin sa o vand neaparat, imi pot permite sa tin la pret. 1000 de lei m-a costat cutia de viteze sh pe care o am montata pe masina (sh, cu 40.000 km parcursi) inclusiv montajul si uleiul necesar.
Personal, daca la momentul la care mi s-a stricat cutia initiala aveam posibilitatea sa dau 1.500 pe o cutie noua, ca a amea, as fi luat-o. Cine stie, poate apare un client cu o astfel de nevoie.
Pana atunci, piesa nu cere de mancare. Si, daca nu se vinde, poate imi pun Loganul in vanzare si adaug cutia ca bonus smile.gif
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
SilvianS.
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.