Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse piese Megane 1 1.4 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TnM
Buna ziua , am cateva piese de Renault Megane mk 1 motorul fiind cel de 1.4 16v-95 de cai euro 3.

Chiuloasa cu urmatoarele componente:-arbore came evacuare,in stare buna,tacheti hidraulici in stare buna de functionare(nu prezinta uzura nici unul dintre ei),culbutori mecanici! Arborele cu came de pe admisie are 2 came fisurate, daca cineva de aici are ce face cu ea sa imi spuna, iar la chiuloasa doar 8 supape sunt bune, 8 sunt strambe. Toata chiuloasa asa cum e ea-400 lei Negociabil, eu am cumparat piesa din dezmembrari deoarece aveam nevoie de arborele de pe admisie ,atat am dat pe ea 700 lei

MAI am un set de tacheti hidraulici care sunt in stare buna-230 lei Negociabil



Un set de jante aliaj originale Renault pe 14" ,una singura are un defect se va vedea in poze! Pret jante:470 lei negociabil

22 Jul 2014, 09:50:
O sa incarc pozele ceva mai tarziu,nu imi da voie sa le pun acum ,nu stiu de ce!Piesele acum sunt la Buzau! Puteti sa ma contactati pe privat sau la tel.0763322193.
TnM
up!
TnM
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.