Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Moranduzza
VAND diverse piese Dacia 1300-1310 noi si second hand. Faruri CN 1 stare f. buna, pret 90 lei/perechea. Sticle stopuri (triple) Dacia 1310, pret 100 lei/buc. Geamuri laterale albe, fata si spate, pret 30 lei/Buc. Diverse piese de plastic, plutitoare rezervor benzina, sticle lampi laterale Lucas si semnalizare aripi fata, lampi semnalizare aripi fata=10 lei/buc, volan sport= 40 lei, oglinzi exterioare de plastic, 20 lei/buc, lampa suplimentara frana spate, buzunare usi fata, capace roti R13=30Lei/setul, pahare decantoare benzina=15 lei/buc, roti cu anvelope Montana 155/80/R13=80lei/buc, toba finala=40 lei, diverse cabluri noi de aceleratie, de ambreiaj si de shoc=25 lei/buc. Elemente de caroserie din dezmemb. autoturism Dacia 1310 Break, fabricatie 1993. truse triunghiuri reflectorizante si truse medicale, semn conducator incepator (prostului), instalatie GPL completa, italieneasca, butelie de 55 litri=600 lei, ceasuri de bord Seri Jaeger si romanesti=35 lei/buc si altele.
maru
ai preturi cam piperate,apropiate de cele din magazin, dar daca vrei sa promovezi mai bine anuntul incearca pe acest forum la sectiunea BURSA
Steffan19
----EDIT----
ag02cws
Farurile au si semnalizatoare?
CLK4M-D8MEG
La magazinul din colt lampile lucas noi si complete sunt 7lei.
Moranduzza
Multumesc pt sfat! Pe Bursa si vroiam sa postez, dar am gresit destinatia.
Daca-s asa de ieftine si se gasesc la toate colturile, iau si eu piese de vreo 10-15 mil. de Dacia, sa fie acolo, de rezerva.
Farurile de CN1 sunt fara semnalizatoare, dar pot face rost si de alea separat.

29 Jul 2014, 09:36:
Pesemne s-o fi inteles ca si plutitoarele de sonda benzina sunt tot 10 lei/buc!!! Nu, sunt 1,5 lei/buc. Instalatia de GPL am lasat-o la 550 lei, o vand ca-mi ocupa destul de mult loc.
Cablurile sunt originale de fabrica, din alea cu camasa groasa, nu de SRL-uri.

29 Jul 2014, 09:49:
Toba finala fabricata la CONEX SA pentru Dacia 1300, 40 lei/buc.

Pentru celelalte piese, rog solicitati poza cu produsul respectiv si voi atasa imediat pe forum ceea ce doriti.

29 Jul 2014, 13:23:
Faruri Dacia CN1, stare f. buna, unul este aproape nou, pret 90 lei/pereche.
Moranduzza
Farurile de CN1 vandute. Se adauga la lista de piese 4 roti Dacia cu jante de 4,5 si anvelope 155/80/R13, stare f. buna, pret 80 lei/buc. De asemeni un set de capace roti pe R13 aproape noi, pret 25 lei/setul. Pentru detalii si informatii mai amanuntite, va rog sunati la tel.

6 Aug 2014, 11:40:
Rectific pret capace roti din plastic, R13, 20 lei/set negociabil.

6 Aug 2014, 11:43:
Vand elemente de caroserie Dacia 1310 Break model 1992-1993. preturi discutabile.
Moranduzza
Lampi de semnalizare trapezoidale si sticla pt aceste lampi pt aripi fata Dacia 1310, noi. Pret 15 lei/buc.
Moranduzza
Pahare decantoare pentru filtrarea benzinei, 20 lei/buc.
chintix
Nu am inteles de la dl. care a deschis topicul, de ce face un incepator "prost", in prima postare. Oare el nu a fost "prost" niciodata?

Toate bune!

Semneaza


Un fost "prost"
Moranduzza
Asa se spune, dnu' membru'. Normal, toti am inceput cu asta. Nu se naste nimeni invatat! Ba chiar multi dintre noi am trait la momentul respectiv, la inceputurile de conducator auto, chestia/gluma asta pe viu/cont propriu. Nu va simtiti jicnic, nu am nimic cu incepatorii. Multi dintre noi am incasat si gustat gluma asta de mult.
Moranduzza
Lampi semnalizare Dacia 1310 CN 3, pret 30 lei/perechea.
Moranduzza
Vand 2 buc planetare lungi Glentzer pentru Dacia 1300, noi. Pret 600 lei/perechea.
Moranduzza
Set de 2 planetare noi romanesti pt Dacia 1300, pret 200 lei/buc si set de 2 planetare noi Glentzer, scurte pt Dacia 1300, pret 300 Lei/buc.
Moranduzza
Planetarele de Dacia 1300 (lungi) s-au dat.
Moranduzza
Rectific, planetarele Glentzer sunt lungi. Cele romanesti s-au dat.
Moranduzza
Instalatie Gpl, made in Italy, butelie mare de 55 litri, cu conducte, regulator, panou comanda, completa, pret 450 lei.
Moranduzza
Piese de Dacia CN si alte modele. Sunati-ma pentru detalii si informatii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.