Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante 17'
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
octavian.gagu
Cum spune si titlul, se dau superbele jante maritate cu cauciucurile aferente contra unei sume modice de 600 de lei,. Jantele contin zgarieturile (usoare) aferente bordurilor din Romania, cat si diferite cantitati de plumb pentru echilibrare, multumita gropilor / craterelor din asfaltul patriei.
Singura problema a acestor jante ar fi ca ele trebuiesc reechilibrate, deoarece pe la 120 - 130 km/h apare o usoara vibratie.
Aceste minunate jante le ofer spre vanzare deoarece se doreste trecerea la jante de culoare neagra. (nu stiu cat le voi tine si pe alea tongue.gif ) .
Cauciucurile sunt 2 Nankang si 2 Good Year toate 4 avand dimensiunile 215/50/17. Nu stiu ET, nu stiu J si nici nu am cum sa ma introduc sub utilaj sa citesc alea de-acolo.
Rog seriozitate, deoarece din momentul in care am incheiat tranzactia, trebuie sa fac 1001 de drumuri ca sa iau celalalte jante. Deci, altele nu mai am, asa ca nu imi pot lasa masina descaltata!
Va multumesc. Pentru alte detalii, va stau la dispozitie.

<span class='edit'>15 Aug 2014, 13:24:</span>
600 de lei oameni buni! Stiu la ce va ganditi! Ca au vreun defect...dar nu au. Le dau fiindca am gasit la cineva niste jante negre.. wub.gif .si le vreau.
La 600 de lei, vine 150 de lei janta cu tot cu cauciuc!
UNDE MAI GASITI ASA CEVA? smile.gif
octavian.gagu
600 de lei! popa.gif e pomana !

<span class='edit'>17 Aug 2014, 18:34:</span>
Mai am putin si le dau... Ieftine si bune! 0743119787 stau la dispozitie ph34r.gif
octavian.gagu
Se poate inchide!.
Multumesc pentru gazduire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.