Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 5 coupe la 500 euro !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alin 75
Vand un R 5 coupe cu motor 1.4.Masina are numere,talon,carte de RO..Nu se poate face trecere de proprietar,eu nu am avut nevoie de acte la zi pentru ca m-am dat cu ea in raliuri judetene de indemanare.Am inceput un proiect cu ea,dar nu ma mai intereseaza,deoarece in cateva luni plec din tara.Masina are suspensii de Clio Williams.Deci intrun cuvant,vand 5-ul cu motor de 1.4 injectie si cadou un R 19 cu motor 1721 cmc - 90 cp.Pentru cei care mai au timp,nervi si bani de investit,se poate face o masina frumusica.Masina nu este ruginita si nu a avut accident.Cu motorul de 1.4 m-am dat cativa ani de zile fara nicio investitie,in afara de consumabile ( ulei,filtre....etc ) niciodata nu mi-a facut nici cea mai mica problema . Pret per total ( R 5 + R 19 ) 500 euro nediscutabil.Masinile le am in TM,pt cei interesati raspund pe forum sau la tel : 0728863438 Alin
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
catalin1
cat vrei pe r 19
alin 75
Vreau sa le dau complet,m-am apucat de proiectul asta ( sa fac 5-ul cu motorul de R 19 ) si din pacate nu am mai ajuns.Le-am tinut intro hala,dar nu mai pot sta mult acolo,de aia am facut pretul asta promo pt amandoua,mai ales ca am pus deja pe 5 cateva piese de pe 19 si ar fi pacat ca cineva sa nu continuie sa-l termine.Amandoua masini sunt desfacute ( sunt scoase motoarele si cutiile de viteze )
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
400 euro urgent .....caroseria de 19 am dus-o la fier vechi da am pastrat tot ce trebuie pentru transformarea 5-ului ( motor,cutie,planetare,calculator ....etc )
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
pretul revine la 500 euro,nu mai e urgent sa scap de el
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
moca
alin 75
up
alin 75
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.