Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic sters?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
drix
Am creat contul azi ca sa pot adresa o intrebare (la sectiunea Megane 3) legata de cat de repede se incalzeste motorul 1.5 dCi pe timp de iarna. Dupa ce am postat am vazut ca aparea in lista si totul era ok.

M-am intors din pauza de masa si a disparut complet (desi pe profilul contului inca apare ca am 1 post, daca intru pe "find members posts" nu e nimic).

Este cumva un sistem de moderare si trebuie intai acceptat de un administrator sau ceva de genul asta (desi initial topicul aparea pe forum)?
UXE
Ai cautat inainte sa deschizi topicul ce te intereseaza?
drix
Cautasem dupa "incalzire" si cu varianta de "search with google" si cu "search keywords" si nu gasisem nimic relevant
cj98czh
Topicul tau a fost sters de catre mine pentru ca exista topicul asta:

http://www.reno.ro/Sfat-achizitie-Megane-3-t272492.html

Se putea intreba sau chiar sa gasesti raspunsul la intrebarea ta acolo, nu este nevoie de inca un topic pentru asta.
drix
Nu mi s-a parut un topic generic pentru intrebari generale. Omul si-a spus problema, voi i-ati raspuns, eu am considerat ca as fi facut hijack la o problema moarta de 7 luni de zile (daca nu invia cineva threadul acum cateva zile).

Mersi de clarificare totusi, chiar daca nu sunt de acord cu solutia smile.gif

LE: eventual putea fi mutat in acel thread, nu sters complet, ca sa nu stau sa scriu iar povestea
cj98czh
Ai textul pe PM. Copy/Paste
drix
Multumesc
klaus
closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.