Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cielo benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
Funny
Masina ok din punct de vedere tehnic,estetic mici zone inflorite in zona pasajelor de roti,km reali 170.000,se vinde cu contract de vanzare-cumparare la 1700 euro,daca se doreste contract de comodat,pretul este de 2200 euro!(Taxa de timbru nu este achitata,la vremea cumpararii masinii nu exista!)
Trimit poze la cerere daca trimiteti nr de telefon,le am in telefon dar vad ca nu le pot descarca prin bluetooth in PC!

Funny
1700 euro-km reali 164000km
Funny
Up!
Funny
1700 euro
Funny
Valabil
Funny
Up!
Funny
1700 euro!
Funny
1600 euro,pret de vanzare!
Pentru contract de comodat,pretul este de 2100 euro!
Funny
1600 euro/7200 lei!
Funny
Uo!
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
Valabil!
Funny
Up!
Funny
1600 euro/7200 lei!
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
1600 euro,pret de vanzare!
Pentru contract de comodat,pretul este de 2100 euro!
Funny
Valabil!
Funny
Up!
Funny
Poze
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
1600 euro,pret de vanzare!
Pentru contract de comodat,pretul este de 2100 euro!
Funny
Up!
Funny
Up!
Alexul
ofer 700 euro...mai este si taxa....etc.
Funny
Multumesc pentru oferta! biggrin.gif

16 Dec 2014, 10:47:
1700 euro!
Funny
Up!
florinbarca
ofer 600 euro
Funny
Perfect,la banii astia iti iei o bicicleta destul de buna!Succes! radmasa.gif
razvantrc
dotari?
Funny
Up!
gabyyy26
Are GPL, AC, geamuri electrice , ceva dotari.
Spune ceva si despre dotarile masinii .
Funny
Up
Funny
Le multumesc doritorilor de biciclete pt oferte,dar,din pacate,pretul pt o masina este diferit!Astfel,pretul pt Cielo,este 1700 euro,nediscutabil,pt vanzare si 2100 euro pt contract de comodat!
razvantrc
daca zici ca nu vinzi bicilete, de ce nu raspunzi la intrebari? Vrei sa vinzi dar nu spui ce vinzi.!
Funny
Cei care sunt cu adevarat interesati sa cumpere un model sau altul de masina,avand niste poze suficient de sugestive zic eu,si cu interiorul,si cu exteriorul si cu motorul,stiu ce dotari are sau nu are masina!Daca unii se plictisesc si,repet,vor biciclete,asta nu mai este treaba mea!
florinbarca
si unde sunt acele poze sugestive de care pomenesti?
Funny
In pag 1 din topicul asta!Si,ca sa lamurim pe toata lumea:
-daca te uiti la interior,vezi pe panourile de usi manerele de la macaralele pentru geamuri,deci nu are geamuri electrice!
-daca te uiti la consola centrala,vezi ca butonul de AC este "orb"!
-daca te uiti la compartimentul motor,vezi ca e un motor cu o singura axa cu came,1500 cmc,Euro3,fara compresor de AC(deci si fara AC) si fara instalatie de gaz!
In rest,clasicul "cotet"!
Consum 6.6-7% in regim mixt!

PS.Cine este cu adevarat interesat sa cumpere o masina,citeste tot topicul si se documenteaza asupra masinii ce vrea sa o cumpere!Inteleg ca unora le place sa comenteze doar de dragul de a comenta sau din plictis,dar nu o faceti pe topicul meu daca vreti sa coabitam in buna pace!Luati-va cerculete sau double V sau traznete si paratraznete la 1000 euro din 1994/1996 si laudati-va cui vreti voi cu "bijuteriile" si "masinile de masini" ce vi le-ati luat chilipir, sper sa aflati curand cat costa o turbina,niste injectoare,etc,atunci poate veti intelege in inteligenta voastra de ce marinimosul proprietar v-a vandut o masina atat de "buna" la un pret de nimic!
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
Up!
Funny
1700 euro!
Funny
UP!
donlucyan
Arata bine in poze....pretul era pe masura daca avea taxa platita. La 1700 nu o sa o vinzi vreodata....daca mai lasi ceva ceva o dai imediat. 1000e e destul pt un cielo . Bafta la vanzare.
Funny
1600 euro este ultimul pret,altfel,daca mai exista programul rabla anul asta si e tot 1500 euro,acolo va ajunge si voi lua un Sandero nou!
Funny
1600 euro!
Funny
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.