Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]anvelope iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danutzBV
Vand 4 anvelope de iarna, 2 Tigar Winter abia iesite din garantie, cu rulaj de max 2000 km si 2Debica inca un an de garantie, cu rulaj max 1000 km. Pret 150/ buc. Ma gasiti si la tel 0725155146
cosmin_69
Eu am cumparat saptamana trecuta, anvelope Tigar 1 de iarna, noi pe 195/65R15 cu 160 roni bucata.
Zici ca le-ai folosit odata, mai ia in calcul si DOT-ul ?
Atunci sunt ca si SH.
Mai gandeste-te !
danutzBV
Felicitari pentru pretul dat pe anvelope de aceasta dimensiune, 160 ce am gasit , poate chiar peste tot erau doar niscaiva NO NAME RESAPATE. Daca tot ai gasit un astfel de pret, de ce nuai dat sfoara in tara? Sunt multe masini care au 195/65/15, iar pretul de anvelopa NOUA si NU NO NAME este mai mulr decat OK. Ce pot sa spun, este ca pretul unora noi de genul ce dau eu la vanzare, este in jur de 200. Avand in vedere ca 2 au iesit din garantie si 2 mai sunt inca in garantie, printr-un algoritm simplist, m-am gandit la 150/ buc, dar se poate negocia. DOT-UL nu pot acum sa v-il spun acum, dar sunt sigur ca minim 2012. Ideea este ca nu se potrivesc pe ce am acum si nu vreau sa stea sa putrezeasca chiar degeaba. Si , DA, sunt SH, orice anvelopa pusa azi pe masina, maine este SH.
danutzBV
Up, up 125/buc
danutzBV
Chiar nimeni nu se baga? Anunt valabil
danutzBV
Anunt valabil, se pare ca iarna isi intra in drepturi.
Cu stima
danutzBV
Anunt valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.