Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio III
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AndreiMR
Se vinde Renault Clio III, 1.5 DCI, fabricat in 2008 si inmatriculat in ianuarie 2009. Motorul este in varianta de 85 CP, iar echiparea este Dynamique. In prezent are 92.500 de km.

Masina are istoric complet la reprezentante Renault, toate reviziile si interventiile s-au facut numai acolo. Istoricul este verificabil, iar seria VIN este VF1BR1F0H39654565, pentru cei care sunt interesati de verificarea ei. ITP este valabil pana in ianuarie 2015.

Ca dotari, cele mai importante ar fi AC automat, 6 airbaguri, senzori de ploaie si de lumina cu functie Follow Me Home, radio-CD, ABS+EBD. Se va vinde cu 2 seturi de roti, un set de jante de aliaj MAK Volare echipate cu anvelope de vara Bridgestone Turanza (mai merg un sezon) si un set de jante de tabla echipate cu anvelope de iarna Firestone Winterhawk 2 in stare foarte buna. De asemenea, cumparatorul va primi si o a cincea janta de aliaj, de rezerva in caz de ce e mai rau smile.gif Masina o sa mai vina si cu inca un set de faruri, cele din poze sunt farurile cu lupe puse de mine strict din motive estetice, faruri originale Renault fabricate de Valeo, dar o sa dau la pachet si farurile cu care a venit masina, modelul cu oglinda.

Masina este in stare tehnica foarte buna, insa are cateva mici defecte optice inevitabile pentru traiul in Bucuresti. Nu a fost niciodata implicata in accidente, insa a fost revopsita pentru mici zgarieturi pe Casco. Ce s-a facut la ea se poate vedea si aici pe forum, pe sectiunea Jurnal de Bord.

Pretul este de 4.500 de euro. Se mai poate negocia ceva, insa taxa de poluare am platit-o si nu am recuperat-o, iar valoarea ei a fost de aprox. 500 de euro. Eu sunt proprietarul in carte si sunt singurul care a utilizat-o de noua. Majoritatea kilometrilor s-au facut in regim extraurban, in special pe traseul Pitesti - Bucuresti. Nu ma intereseaza sub nicio forma schimburile, am nevoie de banii de pe asta pentru avans la alta masina.

In prezent este incaltata de iarna. O sa pun poze cu ea asa si cu interiorul maine.

Si pozele:
AndreiMR
UP 4.500 Euro negociabil


AndreiMR
4500 Euro...negociabil smile.gif
AndreiMR
UP smile.gif
AndreiMR
UP smile.gif
AndreiMR
UP 4500....negociabil
AndreiMR
UP! Reducere consistenta pentru membrii forumului wink.gif
AndreiMR
UP!
AndreiMR
UP!
AndreiMR
4300!!! smile.gif
AndreiMR
UP! 4300
AndreiMR
Se poate inchide. Masina s-a vandut...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.