Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Anvelope de Iarna 205/55/16 Michelin
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mikipcn
Vand 4 Anvelope de Iarna 205/55/16 Michelin Alpin . La cerere va pot trimite si alte poze.DOT 2010
550 RON
Crap
Degeaba sunt 2010, daca nu mai au carne, asa ca nu stiu cine iti da banii aia pe ele.

Considera-l un UP free !

22 Oct 2014, 18:37:
Degeaba sunt 2010, daca nu mai au carne, asa ca nu stiu cine iti da banii aia pe ele.

Considera-l un UP free !
mikipcn
Cred ca te incadrezi aici.
5. a ) Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc. Toate posturile de genul acesta vor fi sterse iar autorul lor va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului. In cazul in care se acumuleaza trei abateri pe aceasta tema, in decurs de maxim 2 luni de la prima abatere, utilizatorului respectiv va fi banat 3 zile.
5. b ) Pretul unei oferte/cereri poate fi discutat doar de catre cei interesati sa vanda/cumpere (de catre cei care negociaza tranzactia respectiva). Orice alte comentarii si/sau aprecieri asupra pretului se incadreaza la art. 5 lit a).
Alta data mai bine te abti de la comentarii.
Crap
Te rog sa faci o cerere la departamentul JURIDIC al daciaclub.ro, cat despre mine te rog sa ma crezi CA SUNT INTERESAT de gume de iarna exact aceeasi dimensiune pe care le vinzi tu. Insa nu la pretul asta.

Spor la vanzare iti urez smile.gif
mikipcn
Cred ca vrei asa ceva (primele din dreapta) , la pret de alea din stanga..Spor la cautat !
mikipcn
se poate inchide . Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.