Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope GoodYear Ultragrip 7 195/65/15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
misu78
Anvelope iarna GoodYear Ultragrip 7 195/65/15, set 4 bucati, DOT 1107, una are 2 snururi.
Pret: 60 ron/bucata.
tunderbird
Daca esti de acord cu 200 lei pentru setul de toate patru anvelopele, trimite-mi un numar de telefon!
Multumesc!
misu78
0764980754.

2 Nov 2014, 16:29:
S-au vandut, multumesc pentru gazduire, se poate inchide.
tunderbird
Daca mi-ai trimis numarul de tel pe PM, inteleg ca ai fost de acord cu oferta mea.
Daca ai fost de acord cu oferta mea nu inteleg de ce nu s-a finalizat intelegerea.
misu78
Ti-am dat numarul sa vorbim. Sa negociem. Daca te misti greu apare altcineva mai sprinten si iti sufla produsul. Credeai ca daca ai facut o oferta stau sa te astept pana suni? Primul venit e si primul servit. Imi pare rau pentru tine!
tunderbird
Aiurea! Vrajeli!
Tocmai asta invocasem si EU... Primul venit, primul servit!
Multumiri pentru timpul acordat!
misu78
Tu doar ai avansat un pret. Eu ti-am dat nr. de telefon sa discutam. Nu ai sunat. Ce vroiai sa fac? Sa astept pana te hotarasti tu sa suni? Erau cumva rezervate pentru tine anvelopele? Nu inteleg de unde supararea si nu inteleg de ce nu mi-ai reprosat chestia asta la telefon cand am vorbit.
Se poate inchide, vorbim discutii.
tunderbird
Amin!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.